Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt valaki aki nagyon...

Tamas2000 kérdése:

Van itt valaki aki nagyon vágja a xamarin. Android fejlesztést?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis segítség.

2017. okt. 30. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Valódi kérdést tegyél fel, ne olyat, hogy "tudja-e valaki?".

A szabályzatban is benne van.

2017. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ahjj ez most lényegtelen nekem segítség kell ezzel kapcsolatosan.
2017. okt. 31. 09:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik.
2017. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne így tedd ki a kérdést. Mért nem fogalmazod át egy olyanra, hogy " ...-nál elakadtam és nem tudom, hogy kell csinálni ...-ot, valaki megtudná mondani, hogy mit rontottal el és hogyan tudnám folytatni?"


Persze nem ez a tökéletes kérdés, de a tiédből semmi sem derül ki.

2017. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Konkrétan az lenne hogy ha lehetséges megtanítani vagy esetleges oldalakat, videó források írni amiből megtudom tanulni a xamarin.androidban való fejlesztést.
2017. okt. 31. 15:06
 6/17 anonim ***** válasza:
1 napja vársz arra, hogy valaki beírja neked, hogy Google?
2017. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, a legegyszerűbb megoldás a google használata lett volna... de ha már ki raktad a kérdést ... mért nem azt írtad ki, hogy "Hol és hogyan érdemes Xamarin fejlesztést tanulni?"
2017. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ismerem a google-t de mivel a xamarin úgymond friss így csak angol anyagok vannak fent és nem tudok angolul, ha úgy lenne már rég megtanultam volna ami kell nekem.
2017. nov. 1. 22:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Angol nélkül neki se állj a programozásnak.
2017. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Neki vágtam angol tudás nélkül és egész jól megy, angol tudás ide vagy oda nem azt jelenti hogy lehetetlen csak hogy nehezebb. Angol videókat tutorialokat nézek a xamarinrol attól hogy nem értem mit mond még értem hogy mit kódol és kipróbálom magamnak tesztelgetem és kész megy is a dolog.
2017. nov. 10. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!