Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt valaki aki nagyon...

Tamas2000 kérdése:

Van itt valaki aki nagyon vágja a xamarin. Android fejlesztést?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis segítség.

2017. okt. 30. 23:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A lószart.
2017. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na mindegy.
2017. nov. 11. 17:46
 13/17 anonim ***** válasza:
11# Kicsit csúnyán fogalmazta meg, de soha sem leszel jó programozó angol tudás nélkül. Átlagos lehetsz, de igazán jó nem.
2017. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg átlagos sem.

Minden valamirevaló anyag, dokumentáció, referencia, fórum, könyv angolul érhető el.

Ezen kívül az ügyfelekkel és a többi kollégával is legtöbbször angolul kell kommunikálni, saját dokumentációkat írni.


Az, hogy megvesz egy 20 éves magyar könyvet a Pascalról az nem csinál belőle átlagos programozót. Hobbinak persze aranyos, ezt nem vitatom.

2017. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Inkább nem mondok semmit annyit tudok amennyi éppen elég a többiben segítenek a haverjaim akik viszont tudnak nekem elég elmagyarázni mi micsoda és onnantól minden megy ha hiszitek ha nem minimális angol tudással is megy kettő az anyagok többsége németül is fent van és a német jól megy, 1 hét alatt a 0-ról építettem fel android programozást és csak angol oldalakat videókat néztem és nem értettem mit írnak oda viszont a kódot igen ha több időm van szorgalmam nagyobb dolgok is mennek, csak idő és hozzáállás kérdése. Szóval ne is mondjatok semmit felesleges úgyse fogom figyelembe venni.
2017. nov. 19. 14:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát jó ... Lehet kicsit csúnyán írták le páran, de ez az igazság tartalmán nem változtat a dolgoknak :)


Ahelyett, hogy meghallgatnád a nállad több tapasztalattal rendelkezőket, akik olyan dolgokba is bele látnak, amiknek a létezéséről fogalmad sincs, te megpróbálasz ellent mondani, mert az egyetértéssel azt fejeznéd ki, hogy még közel sem állsz azon a szinten ahol szeretnél.


Ennél nagyon többet nem is kell mondanom. Ha 2 hét programozás tapasztalattal jobb döntéseket tudsz hozni, mint egy 8 év munka tapasztalattal rendelkező külföldön dolgozó fejlesztő akkor hajrá....

2017. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazad van de én annyira nem is akarom beásni magam a programozásba elég nekem a applikáció fejlesztés amihez a jelenlegi tudásom hozzá állásom és angol tudásom ami picivel több mint 0 az elég. Villamosmérnöknek készülök igaz oda is kell programozás tudás de nem olyan nagy és meg is tanítják az egyetemen szóval én nem dilemázok annyira ezen hogy most kell nekem az a nagy angol tudás vagy sem 6 éve próbálom nem megy de már nem is ezen van a hangsúly. Ha nehéz lesz ha nem én elfogom élni a célom.
2017. nov. 19. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!