Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozok mennyire szenvedne...

Programozok mennyire szenvednek a stressztöl?

Figyelt kérdés

Egyszer emlitette egy illetö, hogy jol keres mint programozo, de egeszsegileg amr taljesen tönkrevan az idegtöl, hataridöktöl, stressztöl, hülysegektöl stb.

Gondoltam megkerdezem masok mennyire tapasztaljak ezt.



2017. dec. 7. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jó vagy és szereted akkor nem stresszelsz. Akkor van baj ha csak a pénz miatt lettél programozó és nehézkesen tartod a tempót.


Igen, vannak késések, de normális munkahelyen nem kényszerítenek túlórára, hogy meglegyen egy határidő.


Egyik ismerősöm egy egészségügyi programot fejleszt MRI gépekhez. Már 1 éves késésben vannak egy funkcióval (sok oka van, a rendszert eleve nem úgy tervezték, hogy később változhatnak a követelések, akkoriban még az Agile ismeretlen lehetett :D) .... Mindegy :D


Még így sem kell keményebben dolgozniuk ... Készen lesz, amikor készen lesz...

2017. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon cégfüggő ahogy én látom, vannak korrekt cégek de van ahol rossz a hangulat és úgy állnak hozzá "ez a dolgod old meg, és határidőre" gondolom ilyen helyen kivan az ember hamar...
2017. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de a magam piaci értékű programozó hamar rá jön, hogy az a hely nem neki való így könnyen tovább tud állni.


Ezt a munkáltatók is tudják.


Így a gyengébb és átlagos programozók szoktak olyan helyeken megragadni vagy éppen azok akik nem tudják a saját értéküket.

2017. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem stresszelek, azért néha elég lehetetlen határidőt akarnak szabni, de ha megmondom nem tudom megcsinálni akkor nem tudom, ne számítson rá


általában direkt fölé lövök becslésnél, hogy legyen rá idő, bármi beüthet


ismerősöm néha eléggé rástresszelt 1-2 olyan igényre amikor adtak 1 hetet aztán hirtelen megjelent, hogy X óra múlva kellene 1 fejlesztés

2017. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!