Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus szak után, lehet androidnál dolgozni fejlesztőként?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre, és érdekel, ha tudni fogok javaban programozni, és az egyetemi alapok mellett ez lehetséges?

2017. dec. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve az androdinál? Az android nem egy cég, hanem egy mobil operációs rendszer. Hogy fejleszthetsz-e rá, ha tudsz programozni? Hát persze. Ez egyértelmű.
2017. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor majd ugy kerdezem, hogy melyik az a cég, ahol androidos applikáciokat fejlesztenek?
2017. dec. 13. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár otthon is fejleszthetsz Android appokat. Még egyetem sem kell hozzá.
2017. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ugy ertem, hogy munkahelyen, mert en ahogy olvastam, a munkakövetelmények: középfokú, vagy egyetemi végzettség, java ismeret stb.
2017. dec. 13. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

te nagyon nem érted, hogy mi az az android, kicsit megijedtem, hogy ilyen felfogású emberek jönnek ki manapság az egyetemről, de utána látom csak középiskolás vagy.

az android egy platform, amihez persze kell programozó tudás, ezért ha egy cég akar egy applikációt csinálni. (mondjuk BKV egy Appot a busz menetrendnek), akkor programozókat keresnek, és hogy ne lutri legyen, ezért egyetemi végzettséget követelnek meg, mert akkor legalább tuti, hogy minimálisan ért a programozáshoz. ennyi.

2017. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? Hogy programfejlesztő informatikusként felvesznek-e programot fejleszteni?

Szerinted?

2017. dec. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Wtf
2017. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagy jövőt mindenesetre nem jósolnék.
2017. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még diploma sem feltétlenül szükséges. Akár hobbiból is fejleszthetsz. Persze ha eladható tudást akarsz amiért nagy cégek fizetnek is akkor nem árt, ha van
2017. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!