Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van Magyarországon külföldi...

Van Magyarországon külföldi informatikával kapcsolatos künyveket áruló bolt?

Figyelt kérdés

Az amazonról szoktam rendelni az olvasmányaimat, de kb 1 hónapos szállítással nem a legjobb megoldás számomra, viszony Magyarországon még nem találkoztam eredeti nyelven ezekkel az könyvekkel szóval nincs más opcióm.


Tudom, a kindle verziót is megvehetném, de jobban szeretem a kezemben tartani a könyvet.


Nem raktam rossz kategóriába, kezdő programozóként programozással kapcsolatos könyveről beszélek elsősorban. Pl.: Most a Pragmatic Programmer-t rendeltem meg, de csak áripis közepén fogom látni :D


Ja és nagyon fontos, hogy eredeti nyelven legyenek a könyvet.



2018. márc. 17. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnének a válaszok, részben ezért szólok hozzá, az offline könyves polcain nem nagyon találni ilyen irodalmat.

Pedig biztos lenne rá igény.


Így én általában a tableten olvasást választom.

A könyvek "forrása" pedig az ncore.

2018. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nem magyar, viszont átlag 1-2 hét alatt szállítanak.

"Europe 4-8 business days"

2018. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# Köszi. Ez végülis jobb mint az amazon és jobb megoldást nagyon én sem találtam.
2018. márc. 20. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!