Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programozás

A kérdés

Van Magyarországon külföldi informatikával kapcsolatos künyveket áruló bolt?

Az amazonról szoktam rendelni az olvasmányaimat, de kb 1 hónapos szállítással nem a legjobb megoldás számomra, viszony Magyarországon még nem találkoztam eredeti nyelven ezekkel az könyvekkel szóval nincs más opcióm.

Tudom, a kindle verziót is megvehetném, de jobban szeretem a kezemben tartani a könyvet.

Nem raktam rossz kategóriába, kezdő programozóként programozással kapcsolatos könyveről beszélek elsősorban. Pl.: Most a Pragmatic Programmer-t rendeltem meg, de csak áripis közepén fogom látni :D

Ja és nagyon fontos, hogy eredeti nyelven legyenek a könyvet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: programozás, informatika, könyv, könyvesbolt, webáruház, Magyarország, egyetem

2018. márc. 17. 13:58  Privát üzenet  

A válaszok

Engem is érdekelnének a válaszok, részben ezért szólok hozzá, az offline könyves polcain nem nagyon találni ilyen irodalmat.

Pedig biztos lenne rá igény.

Így én általában a tableten olvasást választom.

A könyvek "forrása" pedig az ncore.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. márc. 17. 18:54 Privát üzenet

[link]

Nem magyar, viszont átlag 1-2 hét alatt szállítanak.

"Europe 4-8 business days"

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. márc. 19. 22:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2# Köszi. Ez végülis jobb mint az amazon és jobb megoldást nagyon én sem találtam.

# 3/3Időpont 2018. márc. 20. 10:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Többet ér egy külföldi SE diploma?
Itthonról belehet dolgozni külföldi cégeknek programozóként? többi lent
A kormány által meggyanúsított civilszervezetek, cáfolták valaha, hogy külföldi ügynökök?
Külföldi fizetés Budapesten?
Vaterán rengeteg ugyanolyan dolgot "áruló" oldal van, mindre oda van írva, hogy "külföldi küldemény", biztos láttátok már, hamis c. tornacipők, indiai póthajak, ruhák, stb?
A külföldi előadók Magyarországi koncertjein áruló bazárosok magyarul beszélnek? Illetve magyarul vannak kiírva az árak? FONTOS!

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!