Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Idő szimuláció visual studioba...

Idő szimuláció visual studioban c# nyelven?

Figyelt kérdés

A feladatom, hogy egy külső fájlban számon tartott leveleket írjak ki konzolra sorról sorba, majd amikor sorra kerül a kiszállításuk, akkor töröljem őket.


A feladatot bonyolítja, hogy két fajta priorítású levél van, szóval a kevésbé fontosakat csak azután kell elkezdeni törölni, ha minden fontos kiszállításra került, és csak adott mennyiséget tudunk kiszállítani/nap.


Nem igazán tudok elindulni. Minden segítséget nagyra értékelnék.


Gondolom kell egy esemény, amire feliratkoztatom az összes levelet, aztán leíratkoztatom őket, de az időzítés részéről fogalmam sincs. Olvastam valahol, hogy időzítéshez is lehet eseményt használni, de az a leírás egy grafikus digitális órához készült, és ezért nem tudom lemásolni.


Valami ilyesmiket használt:


Timer t = new Timer();


t.Interval = 1000;


t.Tick += new EventHandler(this.t_Tick);


t.Start();


Ez jó a feladathoz? És hogyan kell őket használni.



2018. ápr. 4. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ebből nem igazán derül ki, hogy mi a feladat valójában.
2018. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!