Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozóknál hátrány ha...

Programozóknál hátrány ha valaki fit kinézetű?

Figyelt kérdés

Már nem feltétlenűl igazak a sztereotípiák, hogy a programozók kövér, gernyett kockák, akiknek a bőrét soha sem sütötte fény, de ha körbe nézek a palettán (úgy, hogy még egyetemista vagyok) azért van benne igazság, hogy nem a lehető legfitebb emberek járnak ide.


Ahoz, hogy valaki nagy izmokat szerezzen és alacsony zsírszázaléka legyen rengeteget kell dolgoznia, főleg annak megtartásán.


Ezekből kiindulva a programozók elítélik az fitt munkatársaikat.

[link]

Mondjuk egy ehez hasonló testűt.


Eltudom képzelni, hogy irigyek lesznek így nehezebb a feljebb jutás vagy megítélnek, mert szín tisztán láthatóan van egy dolog amibe rettenetesen sok időt és energiát fektettem, ami nem a programozás.


Emiatt kevésé tekintenek kompetensnek?



2018. jún. 11. 20:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
hát téged sem az eszedért szeretnek majd :D
2018. jún. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 P.O.C. ***** válasza:
43%
Mindenki le fogja szarni, hogy nézel ki, egészen addig míg nem fogsz arrogáns önelégült s-*ggfejként viselkedni, mint a kigyúrt egészséges életmód mániások fele.
2018. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
A 41 kollégámból ketten vannak, akik nem sportolnak semmit, és az összesnek (meglehetősen dögös) barátnője/felesége van. Már nem a XX. században élünk, de a sztereotípiák nehezen vesznek ki.
2018. jún. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Senior vagyok, kondizok es versenyszeruen bringazok, szakallam van, kopasz vagyok es tele vagyok varrva. Nem rossz dolog az ha - bocs - az usb-n kivul mast is dugdosok. Es joban vagyok a karcsiszemuveges kollegaval is.
2018. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező neked komoly gondok vannak a fejedben.
2018. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk az egyetemen van néhány gyúrós, sőt még a tanárok közül is van egy aki szemmel láthatóan foglalkozik a testével.

A sztereotipikus informatikusból meglehetősen kevés van. Van pár hófehér bőrű, zsíros hajú, pattanásos, elhízott emberke, de nem ez a jellemző.

2018. jún. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
az izom és az IQ fordítottan arányos ezt mindenki tudja
2018. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszön szépen mindenkinek aki normális választ adott.
2018. jún. 12. 16:03
 19/21 anonim ***** válasza:
43%

#17 meselj meg kerlek.


Udv: az egyik izomagyu iq huszar fejleszto.

2018. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
55%
De hülye vagy, nálunk a fejlesztők több mint fele sportol valamit, szimpla futás, falmászás, box, foci, sulyzos edzes...
2018. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!