Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Indie játékfejlesztőknél...

Flamenco kérdése:

Indie játékfejlesztőknél mennyi esély van arra, hogy pénzt is keressek ne csak tapasztalatot zeneszerzőként?

Figyelt kérdés
Mini csapatoknál, sokszor mindenki szabadidejében fejleszt. Így előleg kérését kicsit abszurdnak látnám (bár gondolom ez minden team-nél változik és nyilván más anyagi kerettel rendelkeznek) viszont kickstarterből, illetve eladásból már bejöhet egy kis összeg. Milyen módon érdemes ezt intézni, felvetni, esetleg valami profit százalékos szerződést kötni.

#Indie játékfejlesztő
2018. jún. 16. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

hát ha olyan csapatba csatlakozol ahol készítenek profit orientált játékokat is, akkor esélyes


én pl benne vagyok egy csapatban ahol még gyakorolgatunk, kisebb projekteket tolunk le, van aki csak a hang effektekkel dolgozik, van aki a zenével


van egy másik az a saját projektem, ott pl 2-en vagyunk most, de az nem profit orientált jelenleg, az később mellékesbe termel profit orientáltat, mert nagy projekt


ha akarsz te is verbuválhatsz saját csapatot, vagy becsatlakozhatsz egybe

de akár netre is felrakhatod a portfóliódat és árulhatod úgy, vagy reklámozhatod magadat úgy

esetleg ingyenes hangokat/csomagokat youtubera (akár külön letöltési linkkel), név feltüntetésével


szóval ha akarod vannak opcióid

2018. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!