Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha mernoki informatikus...

Ha mernoki informatikus akarok lenni akkor melyik prog nyelvet erdemes eljasatitani?

Figyelt kérdés
termeszetesen akkor azt a nyelvet vegig vinni egyetem evek alatt es utana azzal meloba allni
2018. jún. 26. 13:37
1 2
 11/17 iostream ***** válasza:
100%
Ha jó szakember akarsz lenni, akkor a PTE-t felejtsd el. Budapest (ELTE/BME) vagy Szeged (SZTE), ez a kettő ami játszik.
2018. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ugy tudom hogy a programozast nem az egyetemen tanulom meg igy azt gondokom hogy ezt barhol vegezhetem igy is otthon elesbe fogom elsajatitani a dolgokat, nem?
2018. jún. 27. 15:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg több nyelvvel, a fontosabbak C, C++, Java, C. Az SQL kötelező, egy szkript nyelvet nehezen fogsz elkerülni.
2018. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A második C az C# akart lenni.
2018. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jaaa értem köszönöm :)
2018. jún. 28. 16:47
 16/17 anonim ***** válasza:

Rossz sztereotípia ez az "egyetemesdi", mert az egyetem nem Code-monkeyeket képez, arra van az OKJ programozó képzés. Az egy dolog, hogy egyetemi diplomával is be lehet tölteni OKJ-s pozíciót.


Az egyetem átfogó, általános ismeretek elsajátítását adja neked a képzésben, az elmélyült ismereteket csak otthon vagy munkában töltött idővel tudod megszerezni.

2018. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Előbb tanuld meg a magyart! 🙄
2018. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!