Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hány százaléka tényleg program...

Hány százaléka tényleg programozó az itt válaszolók közül?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésre írt válaszolra valaki olyasmit kommentelt, hogy "Hát, te biztosan nem vagy pogramozó. Ez nem így van. Te soha sem tanultál egyetemen" stb...


Erre rá írtam privátban, elküldtem neki a LinkedIn profilomat és facebookomat és megkértem, hogy ott írjon ha komolyabban át akarja beszélni a témát és azóta semmit sem hallottam felőle sem kommentben sem privátban.


Van egy olyan érzésem, hogy itt a gyakorin rengeteg olyan ember van, aki még nem programozó vagy nincs is kilátásban neki, hogy akámikor az lesz, de mégis annak tetteti magát.


Nem csak ebben a kategóriában. :) Valamiért mindenhol tele van "programozókkal" ez az oldal.


Szerintetek mennyi az igazi programozó?



2018. júl. 19. 18:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
8%

Én az vagyok, de én pont csak trollkodni járok ide :/

A "hasznos" tanácsokat meg pont legtöbbször olyanok osztogatják akiknek nem kéne, mert csupa marhaságot írnak (lásd pendragon).

2018. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
2018. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Az igazi programozók a stack overflowra járnak ha van valami kérdésük. Szóval 0℅
2018. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem a kérdezők hanem a válaszadók aránya volt a kérdés utolsó. Olvasd el a kérdést.
2018. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én szoftverfejlesztőként dolgozom Debrecenben. A McDonald's backend rendszerein végzek hibajavításokat és kisebb feature fejlesztéseket. 2017. nyarán tettem le a PTI diplomát, de már azelőtt is dolgoztam fejlesztőként.


24/F

2018. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#25: Na, akkor mondd már meg a kupon alkalmazás frontendeseinek, hogy marhára nem jó, hogy a (kb. 4 jegyű) kupokód csak akkor jelenik meg, ha beváltod a kupont.


Az oké, hogy ha kell vonalkód a kioskhoz, akkor legyen beváltás, de a másik kód, ami egyébként fix látszódhatna folyamatosan.


És ez a rövid kód megjelenítés mehetne offline is.


Anyámnak volt vele problémája:)

2018. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!