Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft Launcher Logika?

Minecraft Launcher Logika?

Figyelt kérdés

Hali! Írtam egy programot, ami letölti/átadja a paramétereket, fájlokat a kiválasztott verzió alapján a játéknak. Sajnos elindulni nem indul el.

Arra tippelek, hogy a Djava.library.path-nél a native-ákat nem jól kezeli.

Esetleg lehet az a probléma, hogy nem a ".minecraft" mappába/mappában dolgozik a program? Illetve arra van valakinek ötlete, hogy a native-kat hogyan érdemes kezelni? Láttam, hogy valaki külön mappába letölti, vagy verzio-natives mappát hoz létre. Néztem C#-ban megvalósított launchereket, de nem találtam erre a problémára választ.



2018. aug. 16. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Native-kat sikerült megoldani. A probléma az volt, hogy nem jól olvastam be a JSON-t.

A játék továbbra sem indul. Esetleg van valami ötletetek?

2018. aug. 17. 09:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Használd csak a .minecraft mappát, mert azt rendszergazdai jog nélkül is lehet írni/olvasni.
2018. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötletet!

A program egyébként azt csinálja, hogy a "version_manifest" json fájlból kiszedi az aktuális verzióhoz tartozó json-t, majd abból nyeri ki a szükséges fájlokat. A kliens viszont nem indul el. Megnéztem másik launcher-eket, de azok megint más (bár közel hasonló) argumentumokat mutattak. Ezzel a logikával működhet a program? :D

2018. aug. 17. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Kérlek fejtsd ki, hogy miért nem, illetve, hogy akkor hogyan csináld. Tényleg érdekel, nem költözködésből, hiszen ezért írtam ki a kérdést. Az a probléma, hogy egy szimpla “nem” válasz úgy tűnik, mintha feleslegesen szeretnél veszekedni, ha mégsem így van, akkor sem vagyunk előrébb.
2019. jan. 4. 09:37
 6/6 A kérdező kommentje:
*csináld, *kötözködésből
2019. jan. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!