Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha két éve megvan az informati...

Ha két éve megvan az informatikus Bsc-m, de nem volt még szakmai állásom, akkor érdemes próbálkozni még állást keresni a szakmában?

Figyelt kérdés
A két év alatt múlt télen tudtam csak rövidebb ideig webfejlesztőként dolgozni távmunkában, sok tudásom, és tapasztalatom sincs. Vidéki vagyok. Érdemes így megpróbálni Pesten megpályázni junior állásokat, vagy felejtsem el az egészet, mert senki se állna már így szóba velem?

2018. nov. 3. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne állnának szóba veled? Kötelező talán elmondani, hogy eddig miért nem sikerült állást találnod?
2018. nov. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Kötelező talán elmondani, hogy eddig miért nem sikerült állást találnod?"


kb a 2. kérdés lesz bármelyik interjún. Úgyhogy nem árt bekészíteni egy választ. 2 év sok idő.


Persze próbálkozni attól még érdemes, de jól rá kell készülni és szakmailag hozni kell egy junior szintet.

2018. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gdf? :D
2018. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem GDF, de nem egy élvonalbeli intézmény.
2018. nov. 3. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes. És szerintem találni is fogsz melót.


Valami szöveget érdemes kitalálnod amúgy, hogy eddig miért nem dolgoztál. Előadod, hogy vidéken ahol éltél nem voltak lehetőségek és mondjuk a családi vagy nem tudom milyen körülményeid miatt nem tudtál eddig a fővárosba felköltözni.

Kb valami hasonlót.

2018. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!