Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A elte ik-n milyen programozás...

A elte ik-n milyen programozási nyleveket használtok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább 15+ féle nyelvvel lehet foglalkozni ott.
2018. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+15? sorold
2018. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

C, Java, Ada, C++ (ha jól tudom),

valamint Prolog, Haskell, Lisp, Python, Ruby, Perl. A legtöbb valamilyen kódnév alatt.

2018. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne feledkezzünk meg a Javáról, amivel mindenki találkozik.
2018. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

C, C++, C#, Java, JavaScript, Haskell, Clean, Ada, Python, PHP, Ruby, Pearl, Lisp, Matlab, R, Bash, Assembly

Hogy csak a legismertebbeket említsem.

2018. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ok kösz


én úgy tudom hogy c (c++) és python van kezdésnek

aztán még java kerül képbe a kötelezőek közül


szep.től lehet egy estinek nekifutok, valaki erősítse meg mert akkor nekifekszek a (c && py)-nak :D

2018. dec. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

00:26

Majdnem jól tudod, ezeken kívül még tanulunk Haskell-t funkcionális programozás órán. De a többit pontosan eltaláltad. :) Főként a C-re készülj fel, mert arra nagyon rámennek imperatív programozásból (pointer aritmetika, malloc, minden mi szem-szájnak ingere). A Python-t nem igazán viszik túlzásba, abból tudjad kb. az alapokat, és rendben vagy. Bár ez a felállás még változhat, mert ettől a félévtől új tanterv lépett életbe, és még csak kísérletezgetnek.

2018. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!