Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan lehet tudni, hogy az a...

Honnan lehet tudni, hogy az a szoftverfejlesztő, webfejlesztő cég, akinek dolgozom az egy sufni cég?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egy sufniban dolgozol...
2019. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 megaLOL


ha beírod a cég nevét google-ba cégadatbázisba megnézhető


alapítás éve

éves forgalom

stb alapján kb megmondható


ha nem hoz fel semmit akkor gyanús hogy alapból az

2019. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag:

-van verziókövetörendszer?

-van CI system?

-követnek valamilyen fejlesztési process?

-van coding guideline?

-van code review?


Ha ezek valamelyikére nem a válasz, akkor sufni cégről beszélhetünk

2019. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Code review nem mindenhol/minden projecten van. Pl én dolgoztam az evosoft nevű cégnél, amit nem neveznék sufni cégnek, de nálunk nem volt. Persze a többi alap, más kérdés hogy mennyire követik:)
2019. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Például nem fizet meg rendesen, vagy már az első, vagy második hónapban elmismásolja a megbeszélt fizetésed mert nem tud kifizetni.

A többi tulajdonság változó, mint ahogy az előző is írta. Lehet, hogy egy bolhapiszoknyi vállalkozás minden szempontból korrekt és kifizet rendesen, de egy komolynak látszó cég problémás mind munkaadóként, mind ügyfélként.

Ha jó az ajánlatuk és készül rendes szerződés amiben minden le van írva úgy, hogy az neked is teljesen megfelel, akkor az már egy jó jel.

(Tudom, régi kérdés, de ez a gyakorikérdések.)

jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!