Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi számít projektmunkának,...

Mi számít projektmunkának, ami beugró a programozói munkához (karrierhez)?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Neked még RENGETEG tanulnivalód van.
2019. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tanulok is rengeteget, ne aggódj! De azért köszönöm szépen!
2019. febr. 25. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Akármi lehet, de szerintem a legjobb valami olyan, ami a valóságban is működhetne. Akár elkészíthetsz valami olyan programot, ami egy már működő alkalmazás funkcióit valósítja meg.

Pl. egy butított Oszkár telekocsit, vagy egy gyakorikérdésekhez hasonló webalkalmazást, egy webshopot, egy aukciós oldalt, stb. Attól függ, mivel akarsz foglalkozni.

2019. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akármi amihez szükséges tudás, tehát nem egy hello world szintű dolog


én pl játékfejlesztéssel foglalkozom hobbi szinten, konkrét kész projekt nélkül találtam privát munkát, mert benne voltam egy hobbi csapatban és az egyik tagnak kellett programozó


tehát nem csak a kész projektek, hanem az ismeretség is sokat segíthet ilyen téren, ha fejlődés, tanulás alatt másokkal összedolgozol, akár ingyen bedolgozol 1-2 projektbe


a saját területeden tolj le 1-2 projektet, akár weboldal, android app, windows vagy multiplatformos alkalmazás


a lényeg, hogy tényleg legyen benne tudás, idő, tartalom

lehet egy sima szövegszerkesztő is elég jó referencia, ha megfelelő dolgokat raksz bele, vagy akár egy olyan munka ami még sehol nincs, ez kifejezetten lehet jó referencia, ha megfelelően tálalod

2019. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!