Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki megoldotta a 2019-es...

Valaki megoldotta a 2019-es feladatot Pythonban?

Figyelt kérdés

Ha igen, elküldené a kódot? Kezdő programozó vagyok és összehasonlítanám az enyémmel. :)

Köszönöm.



2019. máj. 21. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából inkább segítség kéne, mivel a 4,5,6,7 feladatokat nem tudom megoldani :D
2019. máj. 21. 15:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen feladatot? A 2019-es emelt szintű érettségit ( [link] )?


Meddig jutottál el benne (töltsd fel a forráskód-részletet például a hastebin.com-ra és a kapott címet oszd meg velünk), pontosan miben vársz segítséget, hol akadtál el?


A sült galambot ne várd a szádba - helyetted nem fogjuk megoldani, mert abból nem tanulsz.

2019. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen az érettségit.


Idáig juttotam: [link]


A kihagyott feladatokhoz hozzá sem tudok kezdeni, szóval valami útbaigazítás kéne.

2019. máj. 21. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 4. feladathoz egy kis segítség:

1. Létrehozol egy üres listát, melyben tárolod a kint levő kocsikat.

2. Végigmész az adatokon...

3. ...és ha az irány (a lista 5. eleme) 0, akkor berakod az 1. pontban létrehozott listába, ha 1, akkor kiveszed onnan.

4. A cikluson kívül kiírod az 1. pontban létrehozott lista méretét.

2019. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!