Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A html programozás alapjait...

MuSky kérdése:

A html programozás alapjait hogyan érdemes megtanulni?

Figyelt kérdés

tervező grafikát tanulok jelenleg de programozással még nem foglalkoztunk ezért arra gondoltam a nyáron elsajátítanám a html alapjait, hogy ne legyen teljesen idegen ha majd egy munkahelyen ilyesmivel is foglalkozni kell


tudnátok javasolni valamilyen tutorialt videó sorozatot, weboldalt vagy könyvet amivel érdemes elkezdeni?



2019. máj. 24. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A HTML egy leíró, jelölő nyelv, programozáshoz csak és kizárólag annyi köze van, hogy szövegszerkesztő kell hozzá.


W3Schoolst nézegesd, pár óra / maximum 1-2 nap alatt túl leszel rajta, CSS-t mellé veheted. Ha programozni akarsz valamit, és webes dolgok tetszenek, akkor javascript és php alapozás belefér egy nyárba.

2019. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
programozni nem igazán akarok, inkább a tervező grafika, videószerkesztés, animáció az ami közel áll hozzám de ahogy nézegettem az állásajánlatokat egész sok helyen kérik a html alapismereteket a grafikusoktól is
2019. máj. 24. 18:31
 3/4 A kérdező kommentje:
bár aztán előfordulhat, hogy időközben megtetszik a webdesign is és köszi a tippeket
2019. máj. 24. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ebben a sorrendben javaslom a tanulást:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha mindezek mennek, akkor esetleg megtanulhatod a bootstrapet is, de akár ki is hagyhatod, mert ez csak egy frontend fejlesztőknek:

[link]

2019. máj. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!