Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most akkor C#-ot ismerő...

Most akkor C#-ot ismerő embernek milyen programnyelven éri meg eljutni a junior szintre, ha munkát is akar?

Figyelt kérdés

A Java nem épp a kedvencem, a Python tetszene, de arról azt írják, Magyarországon még nem annyira elterjedt, nem könnyű csak vele munkát találni.

A web kevésbé érdekel.


2019. júl. 12. 22:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Mert jelentősen növelné az esélyeimet?
2019. júl. 17. 07:36
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem növel az l#faszt sem, nem értem honnan szedted ezt.
2019. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Szeleskoruen kezdik hassznalni a C#-ot?? Nekem ugy tunik, hogy egyre beszukul a piaca. TENY: technologiailag a legfejlettebb okoszisztema. TENY: ennek ellenere meg a Java-t sem tudta kiszoritani a piacrol, a komoly cegek kerultek a vendor lock-in miatt, MS egy kicsit elkesett az OSS fele nyitassal. TENY: C#-al lehet fejleszteni barmit, jatekot, webre, desktopra, IoT-re, MINDENRE... akarcsak a legtobb mainstream nyelvvel, szoval ez nem volt erv. C# es .net a windows desktopon volt nagy kiraly, nem volt alternativaja gyakorlatilag, ezert lett annyira nepszeru, de az a csatater egyre kevesbe relevansabb most a mobil/web eloretorese miatt, illetve meg desktopon is szoritja ki a JavaScript. En kezdonek nem ajanlanam, mert mire odaer vele, hogy jelentkezhessen allasokra (3-5 ev), megtizedelodnek a lehetosegek.


Itt egy friss cikk, az elso nyelv az erdekes, ezt sok helyen tunik nyertesnek, ez a JavaScript: [link]


10 evvel ezelott azt mondtuk volna, hogy egy rossz vicc, de most mar nem lehet nem komolyan venni.

2019. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 13!! Igazából mindenhol csak ezt olvasni, Stack Overflow által kiadott cikkek, Quora kérdéseinél szakértői válaszok, mindenhol...

Egy még nagyon erősen tapogatózó kezdő számára úgy tűnik, hogy ezen az oldalon nagy C# hype van, közben egyéb cikkek alapján már erősen futottak még kategória és gyorsan esik a népszerűsége.

2019. júl. 17. 10:47
 15/31 anonim ***** válasza:
37%

"Szeleskoruen kezdik hassznalni a C#-ot?? Nekem ugy tunik, hogy egyre beszukul a piaca."

Persze, mert nem értesz hozzá.

Platformfüggetlen lett, már Linuxra, Macre is fejlesztenek vele.

Platformfüggetlen mobilfejlesztésre is rengetegen használják.

Webre is gyakori.

Ésatöbbi, ésatöbbi...

2019. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Én pont a szöges ellentétét olvasom mindenhol, de kérek szépen róla cikket.

Olyat már kaptam, ami engem igazol.

2019. júl. 17. 11:06
 17/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem cikkeket kell olvasgatni, hanem dolgozni kell vele, LoL.
2019. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
48%

"Platformfüggetlen lett, már Linuxra, Macre is fejlesztenek vele."


Dehogy platformfuggetlen, ne butaskodj! windows.forms vagy WPF vagy WCF mukodik 100%-osan linuxon? A platformot fejleszto entitas (MS) hivatalosan tamogatja az osszes relevans platformot? NEM.


"fejlesztenek vele", "rengetegen használják", "Webre is gyakori", "Ésatöbbi, ésatöbbi..."


Aha. ;)

2019. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem cikkeket kell olvasgatni, hanem dolgozni kell vele, LoL."


Igen, csak kapj munkat. LoL

2019. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
41%

Ahhaahaaha.

Én most helyezkedtem el senior C# fejlesztőként és pont az volt a gondom, hogy nem tudtam mi alapján válasszak a rengeteg hely közül.

De biztos nem keresett nyelv.

K#rva jók vagytok. :D

2019. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!