Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most akkor C#-ot ismerő...

Most akkor C#-ot ismerő embernek milyen programnyelven éri meg eljutni a junior szintre, ha munkát is akar?

Figyelt kérdés

A Java nem épp a kedvencem, a Python tetszene, de arról azt írják, Magyarországon még nem annyira elterjedt, nem könnyű csak vele munkát találni.

A web kevésbé érdekel.


2019. júl. 12. 22:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
40%
Ha te valoban senior lennel, nem viselkednel ennyire gyerekesen, mar bocs. :) Meg nem ertel el a nagy felismereshez, hogy nem te vagy a technologiaert, hanem forditva, es nem kell megvedened egy vallalat termeket, te is tobbet profitalsz hosszabb tavon, ha nyitottabb vagy, hagyod, hogy a piacon a verseny valassza ki az aktualis nyertest. ;)
2019. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mit érdemes tanulni C# előismerettel? Talán a Java tűnik a legkézenfekvőbbnek, ha tetszik, ha nem.
2019. júl. 17. 12:14
 23/31 anonim ***** válasza:
0%
Már leírtuk 28 ezren, hogy C#-ot tanuld tovább, abszolút semmi értelme váltani, főleg nem Java-ra, ami kb ugyanaz, csak sokkal fapadosabb.
2019. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%

#21: Nézd tapsihapsi, Te állítod, hogy C#-pal nem lehet elhelyezkedni. Ez pedig szimplán hazugság, ugyanis rengeteg álláslehetőség van, nagyon is keresett technológia.

Aztán felőlem szopathatja bárki magát Java-val, magánügy, de hazugságot ne terjesszetek, mert patkány dolog.

2019. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Érdekes, a C#-ban levő csilivili újításokat meg nem szeretik, mert nem stabil, megbízhatóan működő dolgok, a kódot se feltétlen teszik átláthatóbbá.
2019. júl. 17. 12:28
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

"Érdekes, a C#-ban levő csilivili újításokat meg nem szeretik, mert nem stabil, megbízhatóan működő dolgok, a kódot se feltétlen teszik átláthatóbbá."

Eddig lehetett komolyan venni téged. Ez annyira orbitális baromság, hogy nem tudom hogy van képed ilyet leírni.

2019. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
44%

"Nézd tapsihapsi, Te állítod, hogy C#-pal nem lehet elhelyezkedni."


En nem pont ezt allitottam, bar latom, hogy miert ertetted igy. Arra utaltam, hogy szerintem teljesen kezdonek szvsz nem C# a nyero ut, mert mire eljut oda, hogy erdemes legyen munkat keresni, nagyon keves lehetoseg lesz, ha az utobbi 5 ev trendjei maradnak.

2019. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Megéri a Java vagy nem?


A személyi preferenciák mellett van olyan praktikus előnye a C#-nál maradásnak, hogy pl ezt már ismerem, nem kell másik nyelvre átállni egyelőre. A Java hasonló, mégis egy másik nyelv.

Ugyanakkor ha a hátsó részemre kenhetem...

2019. júl. 17. 14:44
 29/31 anonim ***** válasza:
51%
Csak szolok, hogy Java es JavaScript ket kulon vilag. :'D
2019. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Senki se keverte a Java-t és a JavaScript-et de még mindig nem kaptam választ a kérdésemre.
2019. júl. 17. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!