Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen külföldi megbízható,...

Milyen külföldi megbízható, de a hazainál olcsóbb árakon dolgozó freelancer oldalt ismertek webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos azt látom, hogy irreális összegek forognak a piacon. Nem arról van szó, hogy kicsinyes vagyok, vagy nem becsülném meg a szakembereket, de amikor egyszerű, wordpress alapú minimális teendőkért is 8-15e ft/óra díjakat kapok, akkor igencsak ráncolom a szemöldököm.


Tehát nem arról van szó, hogy valaki teljesen nulláról egy komplett programot ír, hanem a már elkészült programot egy kicsit testreszabja, css belenyúlással felhasználóbarátabbá teszi és kész. Pár órás munkák és egyből jönnek a 30-40 ezer ft-os számlák.


Még egyszer leírnám, hogy nem a szakemberek kifizetésével van problémám, hanem azzal, amikor irrális összegek és óradíjak jelennek meg, egyszerűen nem is fér a fejembe hogy..


A kérdésem az volna, hogy ismertek-e külföldi freelancer portált (kínai, arab stb) ahol jól dolgoznak az emberek és jobban hajaznak a díjak a valósággal?



#programozás #Wordpress #weboldal készítés #Freelancer #olcsó weboldal #webtárhely és weboldal
2021. febr. 23. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
Felpakolod Upworkre a szorgos indiaiak megcsinálják néhány tál rizsért, az más kérdés, hogy milyen lesz.
2021. febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
100%

21-es én is írtam volna ezt tippnek neki, ugyanezzel a megfogalmazással, csak hát mégsem inkább. Több külföldi megrendelő panaszkodott már rájuk, sőt magyarok akik profin tudják a szakmájukat, és a nyelvet is, beszámoltak róla, hogy gyakran egy-egy munkánál több indiai is megjelenik, és inkább őt választják, mert mind tudásban, és mind kommunikációs csatornában profin tud együtt dolgozni a megrendelővel, de írtak már róla, hogy nem csak a szakmához nem értenek úgy, hanem a kommunikációs csatornájuk is gyatra, alul árazzák a munkákat, és aztán meg csodálkoznak hogy egy-egy vállalt munka után már nem akarnak velük együtt dolgozni, ergo lehet nem is azt készítené neki, amit kérne a kérdező. :)


Ez kb. olyan példa mint amit az egyik válaszoló linkelt, csak hát a hozzá nem értő megrendelő oldaláról.


Én még csak tanulom ezt a szakmát teljesen őszintén, és tudom az alap elméleti dolgokat, hogy wordpress nem úgy működik hogy lekódolok egy weboldalt, ahhoz, hogy integrálni tudjam a weboldalt a wordpressnél, úgy hogy működjön is minden, és jó legyen minden, ahhoz tudni kell php-t is. De én kezdőként nem is vállalnák el olyat amiben nem biztos a tudasom.


Szóval hiába példálózik a kérdező a html-el és a css-el mert ahhoz kell a bootstrap is, és a php is, és még lehetne sorolni milyen tudas szükséges hozzá.


És ha valaki profi akkor szégyen a megrendelőtől, hogy azt a tudast nem becsüli meg, amivel később a megrendelő zsebeli be a megbízónak fizetett összeg 2x-sét vagy 3x-szorosát, ha ért is a szakmájához, mert ehhez még tudnám sorolni milyen szakmák is szükségesek, ahhoz, hogy sikeres legyen a saját szakmájában. De inkább nem sorolom. :)

2021. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%
* mármint a magyar profit választják inkább a külföldi a megrendelők, mert már van tapasztalatuk a kókler indiaiakkal.
2021. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami pakisztáni "freelancert".
2021. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 A kérdező kommentje:
21/24 ITGuy: Azért ne túlozzunk, szerintem meg lehet ezt csinálni olcsóbban is.
2021. márc. 1. 16:51
 26/72 anonim ***** válasza:
52%
Írd le konkrétan mi a feladat, akár privátban is. Ha nem nagy cucc akkor percek alatt összedobható. Ezért nem kérek semmit. :)
2021. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
#25 na, és milyen visszautasíthatatlan árajánlatok jöttek?
2021. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
#25 minél, néhány tál rizsnél? Csináld.
2021. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
#26 te tanulmányt írsz a szrrágókról, vagy mi ez most?
2021. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
100%
#26 Ingyen ne segíts neki. Megsúgom, hogy Upwork-ön is sokan rájöttek már, hogy ha jó munkát akarsz, akkor a zsebedbe kell nyúlnod (az általad sokallott órabérnél is többre kell gondolni).
2021. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!