Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen külföldi megbízható,...

Milyen külföldi megbízható, de a hazainál olcsóbb árakon dolgozó freelancer oldalt ismertek webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos azt látom, hogy irreális összegek forognak a piacon. Nem arról van szó, hogy kicsinyes vagyok, vagy nem becsülném meg a szakembereket, de amikor egyszerű, wordpress alapú minimális teendőkért is 8-15e ft/óra díjakat kapok, akkor igencsak ráncolom a szemöldököm.


Tehát nem arról van szó, hogy valaki teljesen nulláról egy komplett programot ír, hanem a már elkészült programot egy kicsit testreszabja, css belenyúlással felhasználóbarátabbá teszi és kész. Pár órás munkák és egyből jönnek a 30-40 ezer ft-os számlák.


Még egyszer leírnám, hogy nem a szakemberek kifizetésével van problémám, hanem azzal, amikor irrális összegek és óradíjak jelennek meg, egyszerűen nem is fér a fejembe hogy..


A kérdésem az volna, hogy ismertek-e külföldi freelancer portált (kínai, arab stb) ahol jól dolgoznak az emberek és jobban hajaznak a díjak a valósággal?



#programozás #Wordpress #weboldal készítés #Freelancer #olcsó weboldal #webtárhely és weboldal
2021. febr. 23. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

"De mint írtam, sok minden más is adnék mellette. Egyfelől olyan munkakörnyezetet, ami szerintem sehol máshol nincs az országban, másfelől tudok adni napi háromszori étkezést is, melyből kettő főtt étel.



Ha ezeket korrekt módon összevetjük, akkor nagyjából ugyanakkora összeg jön ki véleményem szerint, csak nálam sokkal jobban és gyorsabban telne el a munka, nem úgy mint egy ózsdi, átlagos, belvárosi irodában."


Érdekes. Szóval 800 ezer forintot tudok nálad még elkajálni? Ennyit még most se kajálok, pedig sokszor eszek steaket, lazacot és egyebeket...


Akkor is kevés a 184 ezer ... Ennyi megy el a hitelre (kicsit több) még 2 évig. :D. Kellett nekem nyaralót venni.. Most adhatom el, hogy végre nálad dolgozhassak!

2021. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:

"véleményem szerint, csak nálam sokkal jobban és gyorsabban telne el a munka, nem úgy mint egy ózsdi, átlagos, belvárosi irodában."


Nálad rosszabbak lennének akkor a feltételek, mert be kell menni. Már 3 éve home officban dolgozik itthonról és csak akkor megyek be, hogyha olyan meeting van. :D

2021. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
Esküszöm, kicsit olyan kisugárzása van a kérdezőnek, mint az Üzlet és pénzügyek csoport Döbrögijének :'D
2021. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 A kérdező kommentje:
Hitetlenek vagytok, az a baj veletek! Elvakított a sok nyugati fényűzés... Ez Magyarország 2021-ben :(
2021. márc. 11. 17:08
 55/72 anonim ***** válasza:

"Hitetlenek vagytok, az a baj veletek! Elvakított a sok nyugati fényűzés... Ez Magyarország 2021-ben :("


Hitetlen vagyok, mert 1 milliós nettó fizetés mellett nem fogok felmondani, hogy hozzád menjen 184 ezerért + állod az ebédet? :D.


Bármiféle szakma nélkül, ha elmegyek a gyárba dolgozni 3 műszakba, olykor 12 órába - betanított munkásnak VIDÉKEN! Már akkor többet keresnék.

2021. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
#54 tudod normális dolgokat programozni van hogy ingyen is elmennék, de a szarjaidat lehet 10 ezres órabérért sem vállalnám. :)
2021. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 A kérdező kommentje:

Sokat bántott titeket az élet, vagy mi a baj? Miért kell ennyire erősködni azt illetően, hogy mennyit ér a munkátok.


Hisz ti is tudjátok nagyon jól, hogy nem ér annyit. Ez nem okoz szorongást és kognitív disszonanciát? Egy kicsit ellentmondásosak vagytok.

2021. márc. 11. 17:24
 58/72 anonim ***** válasza:
#57 Nem, csak te bántasz minket, egyéként minden szuper.
2021. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én meguntam a bulit, most már trolkodj másokkal.
2021. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

"Miért kell ennyire erősködni azt illetően, hogy mennyit ér a munkátok."


A piac dönti el, hogy mennyit ér a munkánk. És jelenleg nem 1000Ft-os órabért. :)


De amúgy még minidg nem árultad el mi a feladat. :D

2021. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!