Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen külföldi megbízható,...

Milyen külföldi megbízható, de a hazainál olcsóbb árakon dolgozó freelancer oldalt ismertek webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos azt látom, hogy irreális összegek forognak a piacon. Nem arról van szó, hogy kicsinyes vagyok, vagy nem becsülném meg a szakembereket, de amikor egyszerű, wordpress alapú minimális teendőkért is 8-15e ft/óra díjakat kapok, akkor igencsak ráncolom a szemöldököm.


Tehát nem arról van szó, hogy valaki teljesen nulláról egy komplett programot ír, hanem a már elkészült programot egy kicsit testreszabja, css belenyúlással felhasználóbarátabbá teszi és kész. Pár órás munkák és egyből jönnek a 30-40 ezer ft-os számlák.


Még egyszer leírnám, hogy nem a szakemberek kifizetésével van problémám, hanem azzal, amikor irrális összegek és óradíjak jelennek meg, egyszerűen nem is fér a fejembe hogy..


A kérdésem az volna, hogy ismertek-e külföldi freelancer portált (kínai, arab stb) ahol jól dolgoznak az emberek és jobban hajaznak a díjak a valósággal?



#programozás #Wordpress #weboldal készítés #Freelancer #olcsó weboldal #webtárhely és weboldal
2021. febr. 23. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
#40 Nyilván nettó 1000 Ft-ra gondolt. Az még azért belefér nem? :)
2021. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
Kevés ebben a szakmában sajnos.. még egy diák se vállalja ennyiért. :D
2021. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
#42 de a kérdezőnek szép a szeme. Úgy sem?
2021. márc. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
43: Ha a kérdező nő, és jól is néz ki akkor meglehet oldani :D
2021. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:
41/44: Nettó 1000 Ft-ra természetesen :) Érdekel a lehetőség esetleg?
2021. márc. 9. 20:20
 46/72 anonim ***** válasza:
100%
#45 te még mindig itt vagy? Nem veszed észre hogy senkit nem érdekel a hülyeséged?
2021. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:
Látszólag azért jönnek újabb commentek, pedig én csak jó munkaerőt keresek. De sebaj, a programozó társadalom már csak ilyen.
2021. márc. 11. 14:28
 48/72 anonim ***** válasza:

Nettó 1000Ft... Ami azt jelenti, hogy 8000Ft naponta. Ha csak hétköznap dolgozok 8 órát akkor 184 ezer nettót keresnék nálad.


Egy pályakezdő informatikus még vidéken is 450 - 550 bruttót keres, főleg fejlesztőként - PÁLYAKEZDŐKÉNT! Az legalább 300 nettó.


Szerinted bárki is elkezdene nálad dolgozni 184 ezer forintért? Főleg, hogy sokkal, de sokkal többet keresek jelenleg is?

2021. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:

Én ezt értem, köszönöm a commented, tényleg.


De mint írtam, sok minden más is adnék mellette. Egyfelől olyan munkakörnyezetet, ami szerintem sehol máshol nincs az országban, másfelől tudok adni napi háromszori étkezést is, melyből kettő főtt étel.


Ha ezeket korrekt módon összevetjük, akkor nagyjából ugyanakkora összeg jön ki véleményem szerint, csak nálam sokkal jobban és gyorsabban telne el a munka, nem úgy mint egy ózsdi, átlagos, belvárosi irodában.

2021. márc. 11. 15:02
 50/72 anonim ***** válasza:
#49 a következő az állami IT közmunkaprogram lesz, ahol wordpress siteokat kell összeadminozni :)
2021. márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!