Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen külföldi megbízható,...

Milyen külföldi megbízható, de a hazainál olcsóbb árakon dolgozó freelancer oldalt ismertek webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos azt látom, hogy irreális összegek forognak a piacon. Nem arról van szó, hogy kicsinyes vagyok, vagy nem becsülném meg a szakembereket, de amikor egyszerű, wordpress alapú minimális teendőkért is 8-15e ft/óra díjakat kapok, akkor igencsak ráncolom a szemöldököm.


Tehát nem arról van szó, hogy valaki teljesen nulláról egy komplett programot ír, hanem a már elkészült programot egy kicsit testreszabja, css belenyúlással felhasználóbarátabbá teszi és kész. Pár órás munkák és egyből jönnek a 30-40 ezer ft-os számlák.


Még egyszer leírnám, hogy nem a szakemberek kifizetésével van problémám, hanem azzal, amikor irrális összegek és óradíjak jelennek meg, egyszerűen nem is fér a fejembe hogy..


A kérdésem az volna, hogy ismertek-e külföldi freelancer portált (kínai, arab stb) ahol jól dolgoznak az emberek és jobban hajaznak a díjak a valósággal?



#programozás #Wordpress #weboldal készítés #Freelancer #olcsó weboldal #webtárhely és weboldal
2021. febr. 23. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
Tehát ha odaadom a fél életemet annyiért, hogy csak még egy hónapig szegény lehessek belőle, akkor az összes szemétláda napi nyolc órát fog sürögni körülöttem életem második felében? Hát, a jelek szerint értelmetlenül sokáig fogok élni akkor...
2021. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hány évet élsz, hanem hogy mennyi élettel töltöd meg az éveid! Minden reggel úgy kelj fel, hogy ne bánd meg az eddigi életed. Szerintem ez a legfontosabb. Ha webfejlesztő vagy, akkor legyél a legjobb a szakmádban, és hidd el, boldog leszel! :)
2021. márc. 25. 22:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!