Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen külföldi megbízható,...

Milyen külföldi megbízható, de a hazainál olcsóbb árakon dolgozó freelancer oldalt ismertek webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos azt látom, hogy irreális összegek forognak a piacon. Nem arról van szó, hogy kicsinyes vagyok, vagy nem becsülném meg a szakembereket, de amikor egyszerű, wordpress alapú minimális teendőkért is 8-15e ft/óra díjakat kapok, akkor igencsak ráncolom a szemöldököm.


Tehát nem arról van szó, hogy valaki teljesen nulláról egy komplett programot ír, hanem a már elkészült programot egy kicsit testreszabja, css belenyúlással felhasználóbarátabbá teszi és kész. Pár órás munkák és egyből jönnek a 30-40 ezer ft-os számlák.


Még egyszer leírnám, hogy nem a szakemberek kifizetésével van problémám, hanem azzal, amikor irrális összegek és óradíjak jelennek meg, egyszerűen nem is fér a fejembe hogy..


A kérdésem az volna, hogy ismertek-e külföldi freelancer portált (kínai, arab stb) ahol jól dolgoznak az emberek és jobban hajaznak a díjak a valósággal?



#programozás #Wordpress #weboldal készítés #Freelancer #olcsó weboldal #webtárhely és weboldal
2021. febr. 23. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Hallod, kaját is adsz, pálinkát meg nem? Hát ember vagy te?
2021. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 A kérdező kommentje:

Járna pálinka is természetesen, érdekel esetleg a munka?


Viszont csak a napi teendők után tudnék adni és ukrajnából hozzák a srácok minden pénteken, remélem nem gond.

2021. márc. 12. 07:36
 63/72 anonim ***** válasza:
Én a Whiskey-t szeretem, szóval nem kell az állás ... :)
2021. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszönöm :) Viszont ha ismersz olyat, akit esetleg érdekelne, feltétlen jelezd felém! Köszönöm!!! :)
2021. márc. 12. 17:52
 65/72 anonim ***** válasza:
Senki sem olyan kretén, hogy egyáltalán megforduljon a fejében igent mondani, ne aggódj.
2021. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
Nem aggódom, komám! :) Hiszek a víziómban és abban, hogy megtalálom hozzá a szükséges humánerőforrást.
2021. márc. 13. 11:10
 67/72 anonim ***** válasza:
Delírium ez kisfiam, semmi más.
2021. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
Egyetemen keresgélj. Az jó fizu diáknak.
2021. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:
Mindenképp, köszönöm a tanácsot :)
2021. márc. 13. 22:31
 70/72 A kérdező kommentje:
Amit ad az ember, azt fogja visszakapni. Ahogy állunk egy feldat elvégzéséhez, olyan is lesz a végeredmény, hisz olcsó húsnak híg a leve.
2021. márc. 25. 08:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!