Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját weboldalt készíttettem...

Saját weboldalt készíttettem egy céggel nem rég de minden apró változtatásra heteket kell várnom. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A weboldal kódjába nem nyúlhat bele más csak ők hogy más is belenyúlhasson az sok pénzbe kerülne. Összeveszni nem akarok velük mert akkor lehet még ennél is lassúbbak lesznek hetek helyett hónapok alatt lenne kész kb. Mit lehetne csinálni van valakinek valami jó tippje? A megszívtad stb válaszokat hanyagoljuk értelmes válaszokat várok! Köszönöm!

2014. jan. 22. 00:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szerződést kötöttél, akkor így jártál sajnos, mást nagyon nem lehet tenni.

Ha nincs szerződés, akkor szintén nem sokat tehetsz. (Bár ez esetben a te tárhelyeden nem tilthatják meg a kód módosítását.)

2014. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Na de te sem akinek a tulajdona a weboldal?


Hiszen ha tanácsot tudsz kérni egy webmestertől, akkor te is bele tudsz nyúlni a saját tulajdonodba.


Valami komoly szerződést kötöttél?

2014. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát ez a fura hogy semmilyen szerződés nincs és pénzt se kértek előre csak a végén. Úgy is volt hogy mikor már majdnem kész volt (kb 1 év alatt) mondtam nem várok tovább simán el állhattam volna de nem akartam szemét lenni ha már majdnem kész de már bánom hogy nem hagytam ott őket...
2014. jan. 22. 00:19
 4/25 A kérdező kommentje:
amúgy mikor ott vagyok tök rendesek segítenek adnak új ötleteket de amúgy meg emailre hetek múlva írnak vissza telefont se igen veszik fel szóval
2014. jan. 22. 00:20
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerződés akkor azzal íratod át a kódot, akivel akarod és nem kérhetnek semmi pénzt miatta.
2014. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján olyan mint ha nem a készítést, hanem a bérlést fizetné a kérdező, azaz a weboldal forrását nem kapja meg csak "bérli" így rövid távon olcsóbban jön ki egy komplexebb oldal esetén, de hosszútávon rá van utalva a fejlesztő cégre.

Mivel ilyen weblapoknál, egyedi kérések integrálása harmadlagos, így ezt tudom elképzelni.


Ha viszont van tárhely, FTP és Adatbázis hozzáférése az ügyfélnek, akkor könnyedén hozzá férhet más webfejlesztő is.

2014. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Annyira nem értek hozzá de gondolom csak úgy nem lehet belenyúlni a kódba le vannak védve vagy nem? Abból gondolom hogy mondták hogy ez egyedi kód aki bele akar nyúlni annak súlyos pénzeket kell fizetni stb. Saját tárhelyen van és elég sokat is fizettem a készítésért. Azt mondták is hogy az én tulajdonom az oldal de más nem nyúlhat hozzá.
2014. jan. 22. 11:00
 8/25 A kérdező kommentje:
Adminisztrálni tudok csak az oldalon de azt simán tiltani tudnák mert ők adták a belépési kódot is hozzá. A másik fura meg hogy ennyire nem érdekli őket a pénz? Minden módosításért szoktam fizetni lehet komolyabb munkáik vannak és ezért nem ezzel foglalkoznak nem tudom. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2014. jan. 22. 11:01
 9/25 anonim ***** válasza:

Ha az elkészítésért fizettél, akkor az oldal a te tulajdonod, tehát bármikor átvihetnéd másik tárhelyre, bármikor módosíthatod, vagy módosíttathatod...

Nem hinném hogy egy bináris fájl lenne az oldal (pl. Flash) amihez kellhet külön forrás fájl...

2014. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Flasht is vissza lehet fejteni, szóval az sem lenne gond.


Viszont szerintem hagyd ott őket, mert ez kicsit röhej, hogy ilyet csinálnak az ügyféllel

2014. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!