Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját weboldalt készíttettem...

Saját weboldalt készíttettem egy céggel nem rég de minden apró változtatásra heteket kell várnom. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A weboldal kódjába nem nyúlhat bele más csak ők hogy más is belenyúlhasson az sok pénzbe kerülne. Összeveszni nem akarok velük mert akkor lehet még ennél is lassúbbak lesznek hetek helyett hónapok alatt lenne kész kb. Mit lehetne csinálni van valakinek valami jó tippje? A megszívtad stb válaszokat hanyagoljuk értelmes válaszokat várok! Köszönöm!

2014. jan. 22. 00:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Megnéztem az én cégem nevén van uh talán nem akkora a baj. Hát ennyi pénzért én se ezt vártam...Valószínű elviszem akkor az egészet tőlük aztán kész.
2014. jan. 23. 15:37
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"mondták hogy ez egyedi kód aki bele akar nyúlni annak súlyos pénzeket kell fizetni"

Egyből levették, hogy nem értesz hozzá és hazudtak. Nincs olyan, hogy egyedi kód. Ez nem úgy megy, hogy én kitalálok egy kódot, mert azt a böngészők nem tudnák értelmezni. Szabványok és nyelvek vannak.

A weboldalakat általában HTML kódban vagy PHP-Mysql-ben esetleg AJAX-ot, Jávát, Flasht használva írják. Ezeknek szabályait sok weboldal készítő ismeri, tehát ha megvan a tárhelyed FTP és adatbázis hozzáférése akkor igenis bele tud nyúlni, márpedig ha te vetted a tárhelyet akkor annak meg kell lennie.

Az, hogy adtak az adminisztrátor felületre egy hozzáférést nem jelent semmit nehogy már kegy legyen a részükről, ez az alap.

Amúgy tényleg elküldhetnéd az oldal linkjét rögtön megmondjuk, hogy bele lehet -e nyúlni.

2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Esetleg ha belinkelnéd az oldalt, akkor bele tudunk nézni a kódba és megmondani, hogy más is tudja-e módosítani.
2014. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek, elküldhetnéd a linket, hogy lássuk, hogy mi került 300K-ba. Még mindig ki vagyok akadva ezen...
2014. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk 300k egyáltalán nem sok egy oldalért, ennél sokkal nagyobb összegek is mozognak, de persze a minőségi munkákért.

Itt az ő hozzáállásukkal és a gyorsaságukkal van a baj inkább ennyiért.



Nem rég találkoztam én is egy 250k körüli oldallal (a tulajtól tudom az árat és ő maga is tudta, hogy egyedi oldalért ez "olcsó"), egy komplexebb webshop, egyedi fejlesztés, a készítőknek 10+ éves szakmai múljuk volt. Eredmény: kb 20 perc alatt törtem fel, sima SQL injectionnel, kidumpoltam az egész adatbázist, ahol base64-ben voltak a jelszavak.

Na inkább EZ a siralmas, ennyiért.


Szóval dobj egy linket és lehet kapsz egy szép listát, amivel mehetsz reklamálni, hogy mi a problémád velük.

2014. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!