Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját weboldalt készíttettem...

Saját weboldalt készíttettem egy céggel nem rég de minden apró változtatásra heteket kell várnom. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A weboldal kódjába nem nyúlhat bele más csak ők hogy más is belenyúlhasson az sok pénzbe kerülne. Összeveszni nem akarok velük mert akkor lehet még ennél is lassúbbak lesznek hetek helyett hónapok alatt lenne kész kb. Mit lehetne csinálni van valakinek valami jó tippje? A megszívtad stb válaszokat hanyagoljuk értelmes válaszokat várok! Köszönöm!

2014. jan. 22. 00:10
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
belinkelnéd az oldalad?
2014. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Flasht is vissza lehet fejteni"

A nagyon nagyon egyszerűeket, az összetett, esetleg külső könyvtárakra is épülőt már nem-annyira.

2014. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Azt is, csak újra fordítani lesz nagyon-nagyon szívás, illetve értelmezni a kódot.



Kérdező valami itt nekem nem kerek még mindig, hogy ki hogy és mit fizetett pontosan, illetve hogy hogyan tudják mégis megtiltani a módosítást...

2014. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Az oldal 300k volt + a tárhely amit fizettem. Gondolom le van védve akárki nem nyúlhat hozzá szóval így tiltják meg a módosítást nem? Hiába vinném el más fejlesztő céghez nem tudnának belenyúlni gondolom.
2014. jan. 22. 21:40
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem így van.

Ezt nem lehet így levédeni.

2014. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát de valami biztos védi mert akkor bármelyik weboldalba belenyúlhatna bárki. Mondjuk én nem értek hozzá szóval nem tudom hogy van ez megoldva.
2014. jan. 22. 23:31
 17/25 anonim ***** válasza:
pontosan, bármelyik weboldalhoz bele nyúlhat végül is bárki akinek van FTP hozzáférése.
2014. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Esetleg még az adatbázishoz is kellhet hozzáférés.

Egyébként nézd meg itt,hogy ki a tulajdonosa az oldaladnak.

[link]

2014. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Pontosabban ez csak a domain neved lesz,de ha már itt nem a te céged van,akkor az gyanús..
2014. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

jézus mária 300K egy ilyen "minőségű" szolgáltatásért? Mik vannak...

Azt hiszem, hogy árakat kell emeljek... :D

2014. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!