Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemölcsöt el tud távolítani...

Szemölcsöt el tud távolítani a bőrgyógyász végbélnyílásról?

Figyelt kérdés
Lukhoz elég közel van 2.

2019. szept. 25. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Ezt szerintem az egészség karegóriába klett volna kiírd , de el tudja távolítani valószínűleg.

Sőt , ha nem túl nagy , akkor magadnak is (mondjuk egy tükör segítségével )letudnád fagyasztani szemölcsfagyasztóval .

2019. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sosem volt még ilyen problémám, szóval nem nagyon merek kísérletezgetni itthon , így is már sebes meg vérzik a súrlódásoktól.

De köszi a választ.

2019. szept. 25. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok . Azzal vigyázz ,ha vérzik az nem jó , fenn áll az esély ha szétfolyik a vér ,hogy azoko a területeken töb is ki fog jönni:/
2019. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy szemolcs vagy hpv szemolcs....

Hpv szemolcsot nogyogyasz/urulogus kezel

2019. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

21:55-ös, Te félművelt..!

A szemölcsöket SZINTE kizárólag HPV vírus okozza. Olvass utána. Igen, a bőrgyógyász eltávolitja. Mellesleg HIV tesztre is elmehetnél kérdező, ha már gumi nélkül análozol.

2019. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kizarolag hpv okozza?😂 na ne nevettess mar, kettonk kozul a felmuvelt az te vagy.

Molluscipoxvirus is okozza, annak koze nincs a hpvhez. Es nagyon nem mindegy, hogy melyik szemolcsrol beszelunk.

Ilyen tajekon valoszinu, hogy hpv de orvosi vizsgalat nelkul ezt nem lehet 100%ra mondani.(latott mar furcsasagokat az ember)

Mielott okoskodsz, tajekozodj.

2019. szept. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom vannak bőven önjeleölt Dr. -ok 🙂🙂 Komolyabb dolgokban ne itt kérj tanácsot, mert a tudatlanságukkal félrevezetnek. Menj orvoshoz! (Én ismek valakit, akinek egy proktológus távolította el lézerrel, de az magánrendelés volt)
2019. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akinél voltam nem foglalkozik ilyennel, szóval hétfőn megyek máshoz aki lézerrel fogja égetni...nem kis pénzekért, de ez van. Aztán ott teszt is lesz, nem látom értelmét külön dokinak mert elküldene csak tb finansz. nemi gondozóba ott meg egy ecsetelővel kiszúrnák a szemem.
2019. szept. 27. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!