Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti hogyan csináljátok...

Csajok, ti hogyan csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval.. 18 éves lány vagyok, a barátommal 1 éve vagyunk együtt. Mivel én Pesten, ő vidéken él, így hétvégente szoktunk találkozni (péntektől vasárnapig ott vagyok náluk vagy ő van itt nálunk), persze minden hétvége előtt készülődök, értem itt most a borotválásra. Pénteken

borotválkozom itthon, mielőtt elmennék hozzá, vasárnapra már borostás, de nem zavaró. A borotválkozást fürdés után szoktam csinálni és olyan 30-40 perc szokott lenni (lábak+intim terület), az intim területen szoktam elidőzni, mert inkább óvatos vagyok, nem szeretném borotvával megvágni magam...és alapos is vagyok, mert nem szeretem, ha borostás marad...viszot adódott egy olyan, hogy decemberbem 2 hetet végig együtt fogunk tölteni. Kicsit aggódom, mert nem tudom hogyan fogom megoldani a borotválkozást...gyanta, epilátor nem jöhet szóba, marad a borotva! De az olyan ciki, hogy ott lesznek a szülei is és bevonulok a fürdőszobába 30-40 percre, mert borotválkozom...Csajok! Ti hogyan oldjátok meg, hogy a borotválkozás ne tartson sokáig, ne legyen feltűnő, hogy miért vonultok be annyi időre a zuhany alá? Tudtok valami tippet?



#borotválkozás #tipp #szőrtelenítések
2019. nov. 24. 21:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszéltük a dolgot, azért ez kicsit olyan, hogy lesütött szemmel kérdezi a nő, hogy "te így is használsz majd, vagy csak frissen borotválva, nagy uram?""


Ő se tudta, hogy intézze el feltűnésmentesen. Én beszéltem le róla, hogy ha őt nem zavarja, akkor hagyja csak (mert nekem semmi bajok nem volt ezzel).

2019. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat. Nekem a lab+Intim+kez az 40perc de en ossze kotom egy kadfurdovel szoval egy 10-15 percet biztos azok elotte.

Viszont nem ertem miert kene ezt "titokban" megoldanod, a parod anyukaja is biztos szokott borotvalkozni ez nem ciki dolog. En ebbol nem csinaltam ugyet sose, pedig joval fiatalabban kerultem a paromhoz mint te. Lehet velem van a baj de en regen is es most is megszoktam kerdezni a csaladjat akar e valaki menni furdeni mert ha nem akkor borotvalkozom/befekszem a kadba/hajat mosok (ez a harom hosszabb mint egy sima zuhany ugyebar)

Masik meg,nem tudom miota vagytok egyutt, de nem a vilag vege ha a ket napos borostat nem szeded le odalent. Mi ugyan mar egyutt elunk, de igy is csak heti 1x szedem le ha mikulas van akkor azon a heten nem csak mikor mar elmult (nekem 7 napos es olyankor erzekeny a borotvalasra valamiert) ha az ember dolgozik 8-10-12 orakban nem feltetlen van energiaja a legaprobb borostat is leszedni, 4-5napos borostaval is ugyanolyan jo a szex. Szoval 2 het alatt 1x kene elmenned, senkit se fog zavarni az a 30 perc furdoben toltott idod ha nem folyatod kozbe a vizet vegig.

2019. nov. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem történik semmi, ha egy hétig nem borotválkozol. Nem a világ egy kis borosta, Te is ember vagy attól hogy nő vagy, neked is van ugyan úgy szőröd mint a férfiaknak. Ha meg egy kis borosta zavarja akkor annyit is ér a másik, de amúgy nem hiszem, hogy zavarná.

Nem görcsölj rá, vonzó vagy mindenhogy neki, ha igazán szeret.

Max a hónaljszőrt kapd le, de az meg csak 1 perc.

Ha meg tényleg nem tudod elengedni, akkor csak simán jegyezd meg, higy bemész borotválkozni, neked sokáig tart, de igyekszel haladni. Ez nem ciki, minden lány szokott.


21/l

2019. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem max 20 perc, pedig dús, erős szőröm van. Ha normálisak a szülei biztos nem törik rád az ajtót, hogy "demicsinálezennyiideigafürdőben?!"
2019. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Sunshinedoll ***** válasza:

Én nem értem, mit kell parázni azon, ha a párod, akivel elvileg szerelmesek vagytok egymásba borostásan meglátja a nunid :D

Ez nekem nagyon óvodás probléma, ne haragudj.

2019. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Amúgy a pengeszám tényleg számít, 2 pengéssel lehet 3 napig borotválnám magam. :D

Baleának van 5 pengés, én azt használom, egy húzás, és mindent leszed.

2019. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Elnézést! Lehet én írtam félreérthetően valamit, valahol, de engem nem zavar, ha a barátom borostásan lát, igazából én magam vagyok ilyen, hogy nem szeretem magam szőrösen, borostásan! Elfogadom magamat, de ha tudok ellene tenni 2-3-4 naponta, akkor miért ne tennék? Pláne a nőknél a szőrös, borostás lábtól kiráz a hideg. Szóval ez nem arra irányult, hogy a barátom ne láthatna így, hanem a saját közérzetem miatt "fontos" ez számomra, olyasmi "hülye szokás" ez, mint az, hogy más valaki naponta megmossa a haját, mert ettől érzi ápoltnak.
2019. nov. 26. 15:46
 18/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm egyébként a válaszokat, olvastam sok hasztosat! :)

#6, azt hiszem 2 pengést használok! Fejből így emlékszem.

#7, az ötlet nem rossz, de nem szeretnék éjfélkor dugiban borotválkozni. De tényleg köszi! :) Kozmetikussal egy a gond, hogy sajnos epilátort, gyantát nem bírom. A borotválás meg sajnos magában nem tartós eljárás.

#9, Wooow, nagyon rendes vagy, ráadásul férfi létedre, nagyon tetszett a hozzászólásod és azt hiszem, hogy a barátomnak egyszerűen közölni fogom, hogy én bizony ennyi időt töltök a borotválkozással, követem a példád és megbeszélem vele. :)

#12, nekem az a része "ciki", hogy elég sok időnek tartom ezt az időt, amit erre szánok.

2019. nov. 26. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!