Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan zsírosodó haj ellen?

Gyorsan zsírosodó haj ellen?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon problémás hajam volt. Vékony szálú, régen nagyon töredezett is, de gyakran le lett/van vágatva és most már nem töredezik akkor se hosszabbra megnövesztem. Viszont rettenetesen zsírosodik, annyira durván hogy minden nap meg kell mosnom a hajam ha menni akarok valamerre. Sok ötletet kaptam, de egyik sem használt, száraz samponnal próbáltam kitolni a mosásokat de azoktól rettenetes "össze áll" a hajam meg érdekesen néz ki, nem tudom leírni pontosan hogy és utálom, pedig fodrász mutatta hogy használjam rendesen, na de mindegy... Aztán azt mondták hogy attól is lehet h száraz a hajam és kicsit zsírosabb sampont próbáljak ki, ne olyat ami direkt zsíros hajra van, de az se vált be. Most már ott tartok hogy ha azt mondom h egy félévi fizetést költöttem eddig a hajamra mindenféle praktika miatt ,meg sampon, meg balzsam, meg vitamin meg egyéb hülye kencefince miatt akkor nem túlzok. Kicsit kezd elegem lenni belőle, apukám felajánlotta hogy letolja nekem és röhejes de elgondolkodtam rajta xD. Aztán be lett festve a hajam barnáról szőkére és azt mondta a fodrászom hogy lehet ez rendbe teszi a hajamat. Vagy pont jó lesz vagy száraz, de egyik se lett. És most a hajam talán még rosszabb mint előtte. Azt is próbáltam hogy egy hétig nem mostam hajat mikor itthon voltam szabin, ha meg el kellet mennem valahova kalapot vettem (nyár volt) És meglepő de ez sem vált be. Ha megmosom este, másnap estére már olyan mint ami egy éve nem látott vizet. MIT TEGYEK? Volt valakinek hasonló problémája? Vagy valami ötlete mit tegyek? Igazából lehet hogy mindent kipróbáltam és nincs megoldás. A válaszokat előre is köszönöm szépen.

2019. márc. 10. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam most két napra tolódott azzal, hogy nem a legforróbb levegővel szárítom, mert az nagyon durva.

A hajszárító el is van már használódva, nem is fúj olyan erősen, mint régen, meg a leghidegebb se olyan hideg, mint apám (rövid haj, nem nő...) ugyanilyen gépén

2019. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is a legalacsonyabban szárítom.
2019. márc. 10. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Próbáltad hagyni, hogy magától száradjon? Igaz, nekem nem zsíros volt, hanem szénabogja, de az, hogy magától szárat csak jótékony hatással volt rá, és mintha tovább is bírta volna hajmosás nélkül. Érdemes egy darabig pihentetni, a hajszárító valójában nem tesz jót neki...
2019. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az en vekonyszalu hajamat a szaradni hagyas lelapulo rasztas ragaccsa tette..
2019. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4, pedig nekem is vékonyszálú...
2019. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Állatlábban hagyom. Jól megtörlöm hogy le csöpögjön belőle a víz és hagyom hogy magától száradjon. Csak akkor nyúlók hajszárítóhoz ha nincs ideje megszáradni.
2019. márc. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!