Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a gyorsan zsírosodó...

Mit tegyek a gyorsan zsírosodó haj ellen?

Figyelt kérdés

Ha nem mosom naponta, másnapra nagyon ápolatlanná válik.

Head & shoulders sampont használok általában (ha ez számít)


2019. márc. 27. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan sampont használ amibe nincs balzsam. Használhatsz balzsamot külön, de csak a hajad legvégére, a tetejére ne. Először moss 2 naponta hajat (2. nap szárazsampon), ezt csináld egy ideig és ha már megszokta a hajad úgy hogy már a 2. nap sem kell szárazsampon akkor ugyanezt csináld meg 3 nappal és így tovább, amennyire ki akarod tolni. Nagyon más ötletem nincs, nekem is ez a bajom, de hát ezen tényleg csak a hajmosás kitolása segít, meg hogy ne kend a balzsamot a hajad tetejére :/
2019. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Vagy akár csinálhatod azt is hogy több napig nem mosol mint 2 , de gondolom nem akarsz nagyon zsíros hajjal mászkálni. Esetleg 2. - 3. nap kösd össze
2019. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A head&shoulders úgy van kitalálva, hogy kb minden nap kell vele hajat mosni. Én is használtam egy ideig, kétnaponta mosnom kellett a zsírtól. Váltottam egy nagyrészt növényi alapú samponra, hetente bőven elég mosnom, sőt még akkor se zsíros igazán.

Válts sampont mindenképp, de először csak kis kiszerelést vegyél abból, ami szimpatikus és kísérletezd ki, hogy mi a legjobb.

2019. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!