Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striás a bőröm. Fogyás után...

Striás a bőröm. Fogyás után milyen állapotban lesz a bőröm? Lógni fog a striáktól, még lassú fogyás esetén is? 20/L

Figyelt kérdés

2019. dec. 5. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ezért kell diéta mellett edzeni. Futni, tornázni, hogy feszes legyen a bőr.
2019. dec. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány kg-ról hányra? Hány cm vagy?
2019. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én a hirtelen növéstől lettem striás.
2019. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem futni kell, hanem edzeni rendesen. És ápolni a bőrt. Főleg olajjal, mindegy, milyennel, de mindig legyen hidratált, akkor sokkal szebb lesz.
2019. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
A stria egy szakadàstól keletkezett heg és a hegek nem rugalmasak. Tehát igen az már úgy marad.
2019. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem a striáktól lóg. Alkati kérdés kinek milyen a bőre, ha nagymértékű fogyásra készülsz számíthatsz lógó bőrre.

Rajtam egy halom stria van, soha nem voltam túlsúlyos és a bőröm sem lógott soha: hirtelen nőttem, nőiesedtem és lettek.

2019. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
A stíra az a bőröd legfelső rétege alatt lévő kötőszövet szakadása. Először pirosas, utánna kifehéredik. Ha lassan fogysz vagy hízol kevesebb eséllyel alakul ki, de ez se garancia arra hogy nem lesz. Vannak erre olajok, valakinek beválik. Lóló bőröd pedig nem lesz hogyha lassan fogysz, és tornázol, de ismerek olyanokat akiknek a torna se kell. 20 évesen még rugalmasabb az emberek bőre. Évekkek később már viszont egyre többet kell dolgozni érte, 40-50 éves korod után pedig már nem biztos hogy tehetsz ellene.
2019. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát attól függ, ha mondjuk 50 kilót kell leadnia, nem biztos, hogy feszes lesz.
2019. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!