Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az ember ahogy fogy úgy...

Az ember ahogy fogy úgy idővel lassaban fog lemenni a zsír?

Figyelt kérdés

3 hónapja csinálom és lement 4-5 kiló (az elején hirtelen 3 kg de az gondolom hogy víz volt mind.) és észrevettem hogy lassan 3-4 hete 1 kilót fogytam és 2 hét alatt 1 centit ment le a körfogatom a derekamnál.

Szóval az ember lassabban fogy mint az elején? Azoktól kérdezném akinek sikerült számára megfelelő alakot elérni azok mit tapasztaltak? illetve nálatok volt stagnálás? vagy olyan hogy 1 hónap alatt csak 1 kiló ment le vagy körfogat? Előre is köszönöm a válaszotokat ez fontos lenne mert nagyon komolyan veszem,oda figyelek csak most hogy lebetegedtem és nem tudok edzeni így ilyen kérdések, aggodalmak fogalmazódtak meg bennem. 21/F



2018. nov. 12. 17:44
 1/1 Szonjanna válasza:

Először is az a kérdésem, hogy milyen módszert, diétát alkalmazol. Vagy esetleg annyi, hogy edzeni jársz, vagy mindkettő?

Amúgy teljesen természetes, ha az elején a változtatásoknak gyorsabban, többet fogysz velem is ugyanígy volt. Ha tartod akkor fokozatosan bár kevesebbet ugyanúgy fogsz fogyni. Az edzéssel viszont csínyján bánj, mert ha diéta közben edddzel akkor az izmaid is erősödnek, aminek az lesz a következménye, hogy bár erősödtél többet mutat a mérleg.

2018. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!