Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen volt a legnagyo...

Lányok! Milyen volt a legnagyobb hajvágásod? Milyen hosszú volt, a hajad, s milyen lett, megbántad?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Derékig éröröl 2 cm-re. Nem bántam meg akkor, de nem is igazán éreztem magaménak, ezért idövel újra megnövesztettem vállig éröre.
2020. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fenékig érőből 20-25 centis. Nem bántam meg, nagyon rossz állapotban volt már a hajam.
2020. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Metionin ***** válasza:
100%
Derékig érőből állig érő, hátul felnyírt. Nem bántam meg, 4 évig maradt a rövid, utána visszanövesztettem. Egy év alatt nekem lenő mellig, szóval nem félek a nagy vágásoktól.
2020. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Derékig érőből nullás, fél éve történt. Imádom így, rendszeresen nyírom azóta is.
2020. máj. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Én sosem voltam hosszú hajú, de most a lányom hajat is rövidre nyirtam hosszúból.
2020. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Derékig érőből állig érő. Nem bántam meg, azóta már újra derékig ér.
2020. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Derékig ért, és levágattam nyak középig! Nagyon megbántam! Főleg azt, hogy a tesóm is jött és ő is kérte ezt a frizurát, csak a fodrász össze kevert minket, és nekem adta a nagyon rövid hajat, neki meg az általam kiválasztott vállközépig érőt..😅☹️
2020. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös! Milyen hajat vágattál a lányodnak? Milyen hosszúból? Hány éves?
2020. máj. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
84%
A lányom érettségi után (3 éve) a hátközépig érő haját levágatta állig érőre, ez legalább 30cm volt, és felajánlotta jótékony célra, ahol rákos gyerekeknek készítenek parókát. Azóta már újból hosszú haja van. Egyáltalán nem bánta meg, tudatosan készült rá.
2020. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én fenékig érőt vágattam le vállig erőre nagyon megbantam. Zavart, nem volt megszokva, hogy nem tudom osszekötni és a vége hozzá ér/csikizi a vállam.
2020. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!