Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen volt a legnagyo...

Lányok! Milyen volt a legnagyobb hajvágásod? Milyen hosszú volt, a hajad, s milyen lett, megbántad?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 17:10
1 2
 11/13 Csömöre válasza:
27%
Utoljára mikor kicsi voltam akkor vágtam!💇😇💇
2020. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

23 évesen teljesen spontán úgy döntöttem, hogy elég volt a hosszú hajból és a hátközépig érő hajammal bementem az első fodrászatba, ami útba esett. Aznapra persze nem volt szabad időpont, másnap délelőtt mehettem. Rövid hajat kértem, de igazából nem tudtam mit akarok. (A létező legrosszabb ötlet, ne bízd egy tök idegenre a hajad.)

Mikor a fodrász az állam magasságában egy gyors mozdulattal körbevágta a hajam, na akkor már meg is bántam a döntést és azon gondolkodtam, hogy nem a legprofibb helyet választottam. Egy kis üzlet egy panelház tövében, garázsból kialakítva...

Utána megmosta és levágta egy borzasztó rövid frizurára a hajam. 3-5 cm-es tincsekkel kb. Irtó hülyén állt Nagyon nem szerettem és kényelmetlen volt. De nem mertem visszamenni, otthon vágtam le a nyakamnál és a fülemnél azokat a tincseket, amik zavartak. Hát lehet sejteni, hogy néztem ki.:D

Utána visszanövesztettem a hajam váll alá érőre. Igazítás és további vágások nélkül. Borzasztó volt az a korszak. Nem tudom gondoltam.xD

2023. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
fenék középig érőből váll fölé érő lett. nagyon megbántam miest megláttam milyen lett. (én kértem de nem állt jól). de így utólag szükség is lett volna rá mert teljesen törött volt. azóta sokat nőtt. és szép is. az áhitott könyékig érő hosszhoz 9-12cm hiányzik. 1éven belűl meglesz.
2023. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!