Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eddig gyantáztattam kozmetikus...

Eddig gyantáztattam kozmetikusnál, nem fájt annyira. Ehhez képest az epilálás milyen? Jobban fáj vagy kevèsbè?

Figyelt kérdés
Mostanában egy olyan helyre költöztem ahol nem igen tudok kozmetikushoz járni, így gondoltam veszek egy epilátort, de kicsit fèlek, hogy jobban fog fájni, mint a gyanta, ès magamnak nem leszek kèpes megcsinálni.🙄 Azt meg nem akarom, hogy megveszem ès nem használom.

2020. máj. 24. 21:40
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Szia! Már régebbi a kérdés, nem tudom nézed-e még. Én Braun márkájút használok, erről hallottam a legjobbakat és nekem is teljes mértékben bevált. Nem kell félni tőle, hamar megszokod! Én is gyantáztattam előtte. Jobban fáj, mint a gyanta (nekem!), de ár-érték arányban is jobb, illetve előnye hogy nem kell megvárni amíg jeti leszek. 😄☺️😂
2020. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!