Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,hogy...

Mit csináljak a hajammal,hogy szép és egészségess legyen?

Figyelt kérdés
Hiába vágatom rendszeresen a hajam,használok balzsamot,hajolajat,nem szép a hajam.Olyan dús,de nem szépen dús,bozótos,olyan seprű szerű,és az a fura,hogy a felsőréteg hajam még aránylag puha meg szép,de az alsó meg durva tapintású seprű szerű.Az miért van?Már nem szeretem kiengedve hordani,mindig felkötöm,vagy ritkán kivasalom,mert akkor néz ki valahogy.Hajszárítót nem használok,hajvasalás előtt hővédőt használok.Szerintetek mi lehet a gond?

#haj #töredezett #Seprű szerű
2020. júl. 20. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a balzsamok, pakolások csak külsőleg használnak. Az igazi hajápolást belsőleg, hajvitaminokkal lehet csak normálisan csinálni. A haj egy halott része az embernek, csak a hajhagymán keresztül lehet táplálni.
2020. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És te milyen terméket ajánlanál?
2020. júl. 20. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy vékonyszálú? Festett? Sajnos a seprűs végekkel nem lehet mit csinálni, le kell vágni.

Szerintem jók a Dm-ben, Rossman-ban kapható vitaminok közép árban. Nem emlékszem a nevére, de mindig ott vettem.

A pakolások arra jók, hogy védd a hajad, de sajnos nem javítja a már meglévő sérülést. Megelőzésnek viszont hasznos.

2020. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vékonyszálú és nem is festem.ha levágatom a durva részt akkor rövidre kell vágatnom.Azt meg nem szeretném.
2020. júl. 20. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fentiekkel, annyit tennék hozzá hogy nekem még az segített hatalmasat, mikor szilikonmentes termékekre váltottam.
2020. júl. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj vitamint és mondd a fodrásznak, hogy mindig egy picit vágjon belőle és akkor idővel eltűnik majd a seprűs vég. Hajpakolásnak nekem még a tojás és a yoghurt is nagyon bevált.
2020. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én hajam is ilyen volt,évekig nem voltam hajlandó vágatni,de beláttam végül,hogy muszáj lesz levágatnom.Köldökig érő hajamat vállig vágattam még decemberben és olyan,mintha nem az én hajam lenne ,ami most van.Dús,fényes,vastagszálú haj.Azóta már majdnem mell aláig ér.Biztos segítettek a hajvitaminok és az,hogy több éve szilikonmentes termékeket használok.Egyébként lehet kapni ilyen gépet ,ami levágja a töredezett részeket.
2020. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Tudnál ajánlani ilyen szilikon mentes termékeket, vagy hogy hol lehet őket beszerezni ?
2020. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hú nagyon sok félét próbáltam már.Általában a Dm-ben szerzem be őket.Onnan pl.:Dr.Organic,Alverde termékek is szilikonmentesek,Organic shop termékek,Garnier Hair Food is,Dr.Konopka’s,a Balea dm saját márkájának is vannak szilikonmentesei és a Schaumának is,de figyelni kell,hogy ami szilikonmentes arra rá is van írva ,mert nem mindegyik az(Schauma és Baleára értve).Ezen kívül internetről lehet rendelni a Milva oldaláról,amiket szintén nagyon sokan dícsérnek és a Lush is szilikonmentes.

Személy szerint ajánlom az Alverde avokádós hajápoló vajat hajmosás előtt bekenni vele a hajat és én most dr.Konopka’s sampont és balzsamot használok és teljesen meg vagyok elégedve vele.Ajánlom még a Garnier Hair Food hajpakolásokat is.Még évekkel ezelőtt mikor elkezdtem a szilikonmentességet megrémültem,hogy sprőd lett a hajam,de a hajnak idő kell mire lekopik a szilikon,mert hiába szép a hajunk szilikonos termékekkel,mert az csak egy látszat,bevonja a hajat a szilikon,nem engedi bejutni a hajba a tápanyagokat.Már sosem váltanék vissza szilikonos termékekre,mindig azt hittem,hogy az én hajam alapból csúnya,de mostanra már nagyon szeretem és tényleg látni a változást.

2020. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!