Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnád a hajadat pár...

Levágatnád a hajadat pár centisre, hogy védd a környezetet?

Figyelt kérdés

Kevesebb áramot fogyaszt a szárítás.

Kevesebb sampon és víz fogy mosásnál, ezáltal kevesebb a szennyvíz.

A rövid hajhoz nem kell hajlakk, nincs üres csomagolásból eredő szemét.



2020. okt. 11. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Kizárt, az egyéni jólétem mindennél fontosabb
Talán, de nagyon rosszul esne a rövid haj.
Megfordult már a fejemben, jó dolog tenni a környezetért.
Divatellenes vagyok, most is rövid, ne legyen vele gond.
53 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Hullik a hajam, és röviden nagyon átlátszana a fejbőröm. Arra várok, hogy sűrű legyen újra, és akkor majd levágatom.


Egyébként volt rövid és hosszú hajam is, a hosszút nem szárítom, nem használok rá semmit, a rövidet mindig szárítottam, és használtam rá fixálókat.


A pár centis haj meg csak pár hétig marad pár centis, utána mehetsz vissza fodrászhoz, ami környezetszennyező, vagy vághatod magadnak, ami áramot fogyaszt.


Amúgy meg nem lesz gyerekem, ezzel megtettem a maximumot a környezetért.

2020. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez hülyeség. Derékig érő hajam van és nem kell hozzá egy fél flakon sampon. Minőségit kell venn és kész. Lakkot, habot és egyéb xart sosem használtam rá és nem is szárítom. Soha nem vágatnám le.
2020. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Soha!!
2020. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem térdig ér a hajam. Kádban mosok hajat, nem folyóvíz alatt. Egy flakon sampon kb 1,5 hónapig simán elég, balzsam háromszor addig bírja, mert csak a hajtövekre használom. Szárítani kb egy évben kétszer szárítom, egyébként hagyom, hogy megszáradjon magától. Nem festetem, nem vasalom, nem göndörítem, nem lakkozom.
2020. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Nagyon minimális effortot teszek a hajamba, szóval az én életemben nagyon elenyésző az a szennyezést, amit a félhosszú hajam művel, másterületen figyelek a környezetre.
2020. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Alapból nem szárítom csak évi pár alkalommal. Lehet kapni samponszappant is. Hajmosás közben pedig ellehet zárni a vizet.
2020. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát én spec csak havi 1 flakon balzsammal rombolom a környezetet, szerintem nem ebbe fog belehalni a bolgyó. Derékig érő a hajamat sose szárítom mert könnyen töredezik, lush szilárdsampont használok ami nekem fél évig elég ráadásul papírzacskóba jön, hajlakkot és egyéb formázókat nem használok. Nem látnám értelmét letolni nullással csak ezért, akkor ennyi erővel már dezodort se használjak, meg a fogamat, ruháimat se mossam, stb.Érdemesebb inkább arra buzdítani az embereket hogy amit lehet azt leváltsa környezettudatosabb alternatívára, de a mai világban senkitől nem várható el hogy 0 legyen a szemét amit generál
2020. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
*bolygó
2020. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
69%

Zero waste életmódot élek, áldozok én annyit a környezetvédelemért..a hajamat nem áldoznám be..nem bírnám ki, ha a derekamnál fentebb érne..:D

de cserébe én csinálom a samponom, csomagolásmentesen veszek mindent. kb mindent magamnak készítek és évente egy 5 literes befőtteüveget töltök meg szeméttel.

2020. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!