Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnád a hajadat pár...

Levágatnád a hajadat pár centisre, hogy védd a környezetet?

Figyelt kérdés

Kevesebb áramot fogyaszt a szárítás.

Kevesebb sampon és víz fogy mosásnál, ezáltal kevesebb a szennyvíz.

A rövid hajhoz nem kell hajlakk, nincs üres csomagolásból eredő szemét.



2020. okt. 11. 18:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ja meg hogy senki se hajszárítózza, főleg télen!"


Nem tudom, én télen is a meleg lakásban alszom, nem az utcán. Sokkal szebb a hajam, ha a levegőn szárad.


És igen, csak a fejbőrt kell mosni. Van egy csomó módszer youtube-on, hogy hogyan kell feltűzni úgy a hajat, hogy a hosszát ne érje víz mosás közben.

2020. okt. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Troll, ne adjátok alá a lovat:D
2020. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nevetségesen önző, gőgös és pökhendi válaszok. Nem is reagálok rájuk, ez a második hozzászólásom, de az utolsó is, dagonyáztok ti eleget egymással.
2020. okt. 13. 21:16
 24/27 FoxtrotLidérc ***** válasza:
53%

Kedves kérdező: Én is utoljára mondom: A te hajad, azt csinálsz vele amit akarsz. Max ha nagyon gázul áll, és magadnak sem tetszel, legalább abban a boldog tudatban menekülsz majd sírva a tükörképed elől, hogy amit tettél az kb tüneti kezelésnek is nulla. :D Mi nem rendelkezünk a fejeddel, cselekedj te is hasonlóképpen! Csak bátorítani tudlak. :))) Amúgy meg kiskamasztól is gázos ez a fajta hozzáállás, nemhogy - remélhetően - olyan embertől, aki már átlépte a varázslatos 18-as számot.

Mi az, amit MÉG másképpen teszel - mármint a hajvágáson kívül - a környezet megóvásának érdekében? Kimérős termékeket veszel papírzacsiba csomagolva? Leoltod a lámpát, ha nem használod? Kikapcsolod a gépet, ha nem gépezel? Saját kimérőzsákkal mész a boltba vásárolni? Szelektíven gyűjtöd a szemetet? Saját készítésű/bio (állatkísérletmentes) kozmetikumokat használsz? Egy szóval csinálsz mást is az ismeretlen emberekkel való balhézáson, mások csicskáztatásán kívül?

Lényeg a lényegben: Azt csinálsz a séróddal, amit akarsz. De ebből a fajta balf**zkodásból hagyj ki minket...

2020. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szárítom, nem használok hajlakkot.

Marad a sampon, kondicionáló és hajvégápoló, ami szerintem nem annyira sok.

2020. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennek semmi köze a környezetvédelemhez, vannak akik maguknak csinálnak sampont hulladékmentesen.
2020. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kétnaponta tükörsima kopaszra borotválom a fejemet. Nem környezetvédelmi megfontolásból, hanem mert így érzem jól magam.
2020. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!