Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az eldobható, szemcsés vattako...

Az eldobható, szemcsés vattakorong mennyire helyettesíthető egy mosható korong frottír oldalával radírozásra?

Figyelt kérdés

Eldobható: [link]

Ezt arclemosóval vagy akár sima vízzel is lehet használni radírozásra.

A mosható korongok frottír oldala is megfelelő lehet radírozásra (arclemosót vagy vizet rátéve), ha amúgy sem szeretem az erős radírozást?


Tudom, sokan sminklemosásra használják a frottír oldalt, de nekem az túl erősnek tűnik (nemcsak szemsmink lemosására, de arcra is), én inkább radírozásra használnám heti egyszer.



2020. okt. 14. 23:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
akarom mondani az arcradírjaim szoktak lejárni... bocsi :)
2020. okt. 15. 11:15
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
En is torekszem a hulladekmentessegre, de sajnos nem tudok teljesen csomagolasmentesen elni, mert peldaul a borapolasbol nem tudok engedni, sajnos csunya lesz a borom, ha peldaul csak szappannal mosom, meg mondjuk valami termeszetes olajjal apolom. Probaltam, nem ment. En hasznalok arclemosot, kemiai hamlasztot es hidratalo kremet. Amiota hamlasztok, azota szep a borom, emelle egyaltan nem is szabad radirozni. Viszont amit megteszek, az az, hogy csomagolasmentesen vasarolok tobbnyire, nagyon keves hust eszem, es nem hasznalok muanyag dobozos tusfurdot, hajat is termeszetes anyagokkal mosok, az bevalt. Illetve peldaul nagyon ritkan sminkelek, de ugy erzem, hogy ez kell nekem, ebbol sem tudok engedni. Koromlakkot nem hasznalok, mukormom sincs, es nem vasarolok felesleges vackokat, amik nem kellenek,tovabba moshato betetem es kelyhem is van. Szerintem tobbet teszek a kornyezetert, mint egy atlag ember, de meg kell talalni az egyensulyt ebben is, az elejen nagyon gorcsosen akartam mindent lecserelni es nagyon minimalistan elni, de ra kellett jonnom, hogy ez Budapest belvarosaban nehezen fog menni, mert a harmadik emeleten peldaul a kajat megtermelni magamnak nem fogom tudni, pedig ugy lenne az igazi :D
2020. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek. Én is hasonlóképpen gondolkodom, ezért is szeretnék mosható dolgokat beszerezni.

Amúgy amit linkeltél korongokat, azok nekem is tetszenek, de nem dekor-frottír anyagúak? Mert írtad, hogy a tiednek az egyik fele puha, de a képen dekornak tűnik. Nekem plüss-frottír kéne, tehát mindkét felét lehessen használni, és az egyik fele nagyon puha legyen (mint amilyet én linkeltem fentebb).

2020. okt. 15. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!