Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hosszú haj tud szembe lógni?

A hosszú haj tud szembe lógni?

Figyelt kérdés
Igen, a kérdés hülyén hangzik, kifejtem; a fokozatosan növekvő hullámos típusú hajam jelenleg frissen mosva, eszközöket nélkülözve mindenhogy a szemembe lóg, idővel a rajta képződő zsírréteg ad neki minimális tartást. Hosszú hajúaknál viszont nem szoktam olyat látni, hogy a szemükbe lóg a hajuk. Ez azért van, mert a hosszabb hajnak több a tartása, nagyobb a súrlódási felülete, ezért oldalra szétválasztva megmarad, vagy egyszerűen senki nem szívatja magát, akinek természetesen kiengedve a szemébe lóg, ezért nem látok ilyet. Fiú vagyok, ez talán magyarázza, hogy miért vagyok ennyire tájékozatlan a témában :)

2020. nov. 8. 02:45
 1/2 anonim válasza:
100%

Amikor növeszted a hajad és olyan középhosszú, akkor folyton a szemedbe lóg, nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Amikor már elég hosszú, akkor csak simán betűrőd a füled mögé, és ha csak nem hajolsz nagyon előre, akkor nem fog a szemedbe lógni, vagy simán csak összefogod:) Remélem tudtam segíteni.


Egy hosszú hajú fiú.

2020. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jpeter1 ***** válasza:
100%
Azt is csinálhatod,hogy a homlokod fölött a fejed tetejére hajtod és hullámcsattal megtűzöd. Amikor növesztettem én is ezt tettem,mert folyton dobálnom kellett,hogy kilássak alóla.
2020. nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!