Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez egy jó út a hosszú haj felé?

Ez egy jó út a hosszú haj felé?

Figyelt kérdés

Eddig majdnem mellig ért a hajam, kb 10 centi az aljából szőkítve volt (sokat voltam előtte félhosszú szőke de már növesztettem le, nem festem évek óta). Nagyon töredezett volt, mindig mikor megfésültem jöttek le a haj darabok. Levágattam kicsit váll alá érőre, kb most fél centi szőke van még az alján de a többi az már mind az én természetes haj színem. :)

Eddig 2 naponta mostam utána magas hőfokon szárítottam és vasaltam.

A 2 naponta mosás maradt (mert nagyon zsíros ha nem mosom meg büdös szaga is van és nem érzem jól magam ápolatlanul) viszont mostmár csak szárítom langyos levegővel, és egyáltalán nem vasalom! Amíg vizes a hajam addig alig fésülöm inkább csak a kezemmel igazgatom szárítás közben. A hajvasalót el is raktam a szekrénybe, nem kell az nekem. :)

Elkezdek sörélesztőt is szedni nemsokára.

Szerintetek így lesz majd egészséges és hosszú hajam? Ti mivel egészítenétek még ki ezeket az új szokásokat?

24/L



2021. jan. 6. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem tavasszal a soreleszto sajnos nem valt be, sot rengeteg pattanasom lett.. Ha meg aktualis, irj nyugodtan :)
2021. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!