Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy a hosszú haj az esti...

Hogy a hosszú haj az esti alvások során NE simuljon/tapadjon a fejhez hátul, azaz ne lapuljon le, mit szoktatok ez ellen tenni? Illetve dúsabb hatást milyen módszerekkel lehet elérni? (Amik egyáltalán nem károsítják a hosszú hajat hosszú távon?)

Figyelt kérdés
Hosszú hajat hosszú távon... :D

2021. jan. 9. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Felkontyolom
2021. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Vszeg vékonyszálú, kevés hajad van. Az ilyen típusú haj nem jó hosszúra hagyva, mert nem szép. Szerintem vágass egy jó bobot inkább.
2021. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
:) El sem hinnéd mennyire erős a szőrzetem! :) De a forgolódások során csak-csak lelapul hátul...
2021. jan. 9. 22:06
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem az esti lelapulással nem tudsz sokat kezdeni.

Természetesen dúsabbnak talán egy kis tupírral tűnhet, de az is roncsolja valamennyire

2021. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Mármint a hajad sok vagy szőrösebb vagy az átlagnál? :)
2021. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindenhol égbekiáltóan erős a szőrzet. Így a fejem tetején is.


De valahogy a fekvések során "lelapul" hátul...


Másnak, akinek hasonlóan erős szálú és terebélyes a hajzuhataga, nekik meg mindig olyan szép és dús...

2021. jan. 10. 11:12
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Én még nem láttam erős szálú hajat lelapulni. Nekem is erősebb a szőröm máshol, de sajnos a hajam ritka és vékonyszálú. Vszeg forgód van rossz helyen. Vegyél körkefés hajszárítót, reggelente vizezd be hátul azt a pár tincset és szárítsd át.
2021. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kérlek hidd el nekem a második este után, vagyis harmadnapra már lapos (mások ezt mondják) és kezd zsíros is lenni... :(
2021. jan. 10. 12:17
 9/18 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére megpróbálkozom azzal a módszerrel amit írtál!
2021. jan. 10. 12:18
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Én azt tudom ajánlani, mint az első. Egy nagy hajcsattal odakontyolod a fejed tetejére. Én is ezt szoktam, nem gubancolódik, reggel meg se kell fésülni, és dúsabb lesz.

Mielőtt lepontoztok, legalább próbáljátok ki. Megcsavarjátok a hajatok, odacsatoljátok, reggel meg kiszeditek.

2021. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!