Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki jár botoxra: havi hányszor...

Aki jár botoxra: havi hányszor szoktatok menni?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni botoxoltatni, hogy én is jól nézzek ki, csak nem nagyon értek hozzá, viszont sok celeb, sztár csinálja szép végeredményekkel, ráadásul mellélhatás mentes ahogy hallottam mert egy idő után úgyis kimegy az arcból, így én is szeretném elkezdeni minél előbb. Hányszor ajánlott havonta? Hány ml szükséges kezdésnek? A hatása azonnal érezhető lesz vagy várnom kell majd?


Köszi 20/F



2021. máj. 15. 17:32
 1/6 A kérdező kommentje:
1: miért is? :) Csak mert én követem a celeb trendet? Érdekes, hogy egy szimpla kérdésből ezt szűrted le. Kérlek, ha nem tudsz választ adni, akkor ne válaszolj legközelebb. Puszika. :)
2021. máj. 15. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Évente kB kétszer, háromszor szokták csináltatni.
2021. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Itt azt írják, hogy kb. félévente járnak.

[link]

2021. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az nem havi parszor, hanem EVENTE parszor kell🤦🏻‍♀️

de 20 evesen meg tok felesleges.

2021. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kerdezo, de botoxtol szebb nem leszel, max simabb lesz az arcod :D

Sajnos manapsag mar barkinek megcsinaljak 18 ev felett, de ne tedd tonkre magad. Nem ordogtol valo, de raersz meg, 35-40 eves korod korul kezdeni, hidd el. Viszont az tulzas, hogy nincs ugymond mellekhatasa. Egy ido utan akar vegleg lebenulhatnak az arcizmaid, az meg eleg kellemetlen. Szoval esszel kell es nem 20 evesen.

2021. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Évente 2x járok a homlokomat botoxoltatni. Nagyon szép a végeredmény. Gyakrabban nem ajánlott.
2021. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!