Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogyan vennétek rá...

Lányok, ti hogyan vennétek rá tapintatosan a barátotokat, hogy borotválja a hónalját?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy izzadtságszaga lenne, mert nagyon tiszta és igényes, folyton mosakszik és keni magát dezodorral, de akkor is valahogy nekem nem tetszik a "hónaljkutya"...

Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel a mániámmal??



2021. jún. 16. 07:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy, mert az ő teste és ha annyira zavarna, eleve nem jöttem volna össze vele.... :D

De amúgy meg megmondanám neki hogy próbálja már ki, hátha jobb úgy. Kapcsolatban ebből nem kéne ügyet csinálni.

2021. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért lenne testképzavar meg kétperces divat a szőrtelen hónalj? Szerintem higiénikusabb, nem tudom, milyen parazitákról ír a 10-es válaszoló. A legtöbb fiú osztálytársam a gimiben borotválta, és az előző pasim is, ezért volt nekem furcsa, hogy ő nem. Nyilván ez nem volt szempont abban, hogy összejöjjünk, meg nem is tudtam előre, csak arra gondoltam, hogy tudtára kellene adnom valahogyan, hogy ne sértődjön meg, de szerintem jobb lenne neki is.
2021. jún. 16. 21:47
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Azzal ugye tisztában vagy, hogy a higiénia nem ezt jelenti?Fent még azt írod, hogy tiszta és igényes...

Őszintén szólva engem r0hadtul zavarna, ha valamit azért kellene változtatnom magamon, mert a párom execskéje is olyan volt... :D

Na mindegy, szerintem elég ciki ha ezt ciki szóba hozni egy "kapcsolatban".

2021. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
"szerintem jobb lenne neki is". :) :) Nagyon fiatal lehetsz még. Szerintem meg minden ember alapvetően azt csinálja, amit szeretne. Csak ez a szülők kitalálják a gyereknek, hogy mi lenne neki a jó, meg a páromnak tanácsot adok, hogy szerintem mi állna neki jól, meg ilyenek. Szerinted mi a szöszért nem borotválja a barátod a hónaplját?! Valószínűleg mert nem akarja.
2022. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha Paris Hilton férjének szabad a hónaljszőr, és Chris Hemsworth is megengedheti magának.... Akkor nekem ez egyrészt azt árulja el, hogy felesleges néznem, hogy az eddigi barátaim leborotválták mert az itt és most a divat, hanem örülnék, hogy Chris Hemsworthel összejöttem ☝️😁😂. Másrészt az lenne a szép az emberiségben, ha nem klónokat gyártanánk. Ha a fehér köröm szín a divat, akkor mindenkinek az van, ha Amerikában a Szex és New Yorkban bemondták, hogy leszőrtelenítette a punciját, akkor rohant az összes nő a kozmetikába... Szerintem szánalmas, de én már 30-as vagyok, és lehet, hogy másképp látom a világot. Amúgy simán megkérdezhetnéd tőle, hogy ő miért úgy csinálja, mert ezzel szemben az osztálytársaid mind szőrtelenítik. Ha ezen megsértődik, akkor ő sem felnőtt még...ha meg megmondja, hogy miért, akkor te is tanultál valamit
2022. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!