Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első alkalommal szoláriumban...

Első alkalommal szoláriumban mire számítsak? Hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és holnap szeretnék elmenni szolizni illetve lehet csak megkérdezni az ott dolgozókat. Mikre figyeljek? Mennyire diszkrét egy ilyen hely? Szőrt a lábról és a kézről is le kell szedni egy férfinek?

2022. jún. 1. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem kell a szőrt leszedni. Napozáshoz sem szoktad, gondolom. Leginkább arra figyelj, hogy ne akarj elsőre túl hosszú időre bemenni, mert leéghetsz, éppúgy, mint a napon.
2022. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen diszkrét. Senki sem volt látni levetkőzve. Az ott lévő dolgozó majd mindent megmutat és elmagyaráz.

Nem kell szőrteleníteni.

És tényleg meg lehet égni, főleg, ha nem szoktál járni és főleg, ha világos a bőröd és a napos is könnyen égsz.

2022. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen diszkrét, ne aggódj!

Megmondod milyen gépbe szeretnél menni (álló, fekvő), ha olyan a recepciós fog ajánlani időt, ha nem, 5 percnél tovább ne menj az elején. És hidratálás kívül belül (mondjuk ezt amúgy is illik ugye:) )

Ha úgy érzed, hogy elsőre így is odapirultál, egy jó 7-10 napig hagyd, sok testápoló és ha megnyugszik a bőröd mehetsz vissza. Pasik csajok kb egyforma arányban járnak szolizni, ha esetleg ezen aggódnál.

Nekem nyárra a trükköm, hogy ha csak tudok reggel megyek, ilyenkor hidegebb a gép, ugye nem megy egész nap, nekem meg nem esik jól a 40 fokos melegből egy forró gépbe menni. Néhol a délelőtt olcsóbb is, mert kevesen vannak. Szőrtelenítés nem muszáj, ahogy te jónak érzed, viszont testradír és szőrtelenítés előtte pár nappal érdemes, hogy ne kapd le egyből a frissen barnult felső hámréteget

Jó barnulást :)

2022. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!