Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a göndör hajammal?

Mit kezdjek a göndör hajammal?

Figyelt kérdés

ilyesmi a hajam: [link]


vagyis ha frissen van mosva ilyen ha már eltelt pár nap már nem ennyire.. na de szóval mit kezdjek az ilyen hajjal...?

mindig összefogtam vagy kontyba raktam, mindenki mondja hogy engedjem ki de akkor nagyon mikrofonfejem lesz meg félek hogy kicikiznek...

levágatni nem szeretném..ha vasalom cigányosan hat és úgy se szoktam kiengedni..mindig az vanhogy kivasalom (ha kivasalom...kb havonta ) kiengedem aztán nem tetszik úgy és akkor is csk összefogom...

frufrut sem szeretnék mert göndör hajban nem álll jól ...


és nem akarom mindig összefogni mert hamar zsíros és korpás lesz és unalmas.


2010. szept. 24. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmmiiiiiittttt!!!!!!!!!!!

Tudom, hogy mindenk ezt mondja, de hidd el! A göndör haj gyönyörű. Nem baj, hogy mikrofonfejed lesz. Ennél szebb esküszöm nincs.Nekem szögegyenes hajam vna, gyűlölöm.. Mikor meglátok egy göndör hajú lányt, olyan irígyvagyok, hog ymilyen szép nekik.. Hidd el nekem, mindenki imádja! Ma mindenkinek egyenes van, mindeni vasalja, ettől te különleges vagy. Hordd nyugodtan kiengedve:) A pasik is imádják.! Remélem tudtam segíteni:/

2010. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!