Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet kezdeni a fürtös...

Mit lehet kezdeni a fürtös göndör hajammal?

Figyelt kérdés

Hátam közepéig ér a hajam,és tiszta apró fürtökből áll annyira göndör.Mit lehetne vele kezdeni?

Végleges hajegyenesítést nem szeretnék,mert a párom nagyon szereti göndör fürtjeimet.

Nem egyenesíteni szeretném hanem valami frizurát kitalálni,mert ez a kiengedve és középen felfogva már nagyon uncsi,és amúgy is nagyon fiatalít,ami sokszor már kellemetlen.

Segítségeteket köszönöm!!


2011. jan. 31. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát so mindent tényleg nem, a hasonló hajú évfolyamtársaimon is csak ezt látom. Tűzd fel nagy fogas csattal, tegyél bele díszeket, hajpánt esetleg...

Ha a hosszához nem ragaszkodsz és bevállalósabb vagy, vágasd le, van egy ismerősöm, max 10centis lehet a haja, kicsit égnek áll, mint pumukli, de nem rossz. Mondjuk neki van frufruja, amit vasal, na az idiótán és természetellenesen hat, úgyhogy inkább ne. Amúgy szerintem egy hajegyenesítés amúgy sem használna, simán összeugrana. Ha nagyon unod, vassal be lehet sütni, legalábbis másik csajnak úgy maradt, bár neki annyira azért nem apró fürtös amúgy sem. Esetleg variálj a színével?

2011. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát már voltam vörös hajú,de nem igazán állt jól.

Természetes barna hajam van,a színével nincs is semmi problémám,csak sokszor úgy szeretnék én is különböző frizurákat csinálni magamnak...

2011. jan. 31. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!