Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lettem nő létemre...

Mitől lettem nő létemre ennyire szőrös?

Figyelt kérdés

Úgy nagyjából fél éve kezdtem észrevenni magamon, hogy szőrösebb vagyok, mint korábban. Ami "újdonság" és baromira zavar, az az áll-nyak környéke. Gyakorlatilag érzem, hogy szakállam van. Szőke, de van. És elég hosszú szálakról van szó és nem egy-két darabról. Kezdem baromira szégyellni. Páromon (férfi) kevesebb szőr van, mint újabban rajtam.. én még a hátamon, derekamon is érzem, ellenben neki teljesen sima ezeken a területeken is.

Részben lehet genetika, tudom. Na de kb fél év alatt ennyi változás? Miért? Mit tudok tenni ellene? Aki esetleg járt hasonló cipőben: lehet valami betegség áll a háttérben vagy hormonális probléma? Ebben az esetben ha kezelve van, javul a dolog vagy ezentúl medveként kell élnem?

Köszi ha segítesz, még mielőtt eljönne újra a bikini szezon.. :D


20/N



2023. jan. 2. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 30 éves koromtól lett pár szál, szóval lehet a kor is.


Fogamzásgátlót szedsz?


PCOS van esetleg? Ezt meg kéne nézetned, mert ennek gyakori tünete az arcon és az egész testen a szőr megerősödése

2023. jan. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

A rövid válasz: a hormonrendszer.

A hosszabb válasz: a hormonrendszer, amire egy csomó minden hat, és nőkben is termelődnek androgén hormonok.

Továbbá h az a társadalmi elvárás, h egy nő teljesen szőrtelen legyen, igen laza viszonyban áll a valósággal, akárcsak minden más szexista hiedelem.

2023. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az is közre játszik, hogy ki tudja, mit eszünk meg, mit szívunk be és az hogyan hat a női szervezetre?! Gondolok itt a húsra (hormonkezelt, GMO takarmányozott stb), az ivóvízre (gyógyszermaradványok), levegőre (chemtrail), kozmetikai szerekre stb.
2023. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Chemtrail 😂😂😂 szakadok


Hormonális probléma állhat a háttérben, amit nagyon sok minden okozhat, betegség is. Érdemes orvoshoz fordulni, ilyen hirtelen változás nem oké.

Ha megoldódik a probléma, minden bizonnyal ez a tünet is elmúlik amúgy, szóval nyugi.

2023. jan. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt hasonló, viszont esetemben alapból szőrösebb vagyok. Nekem pl. a lábam, karom, intim részen szőrösebb az átlagostól és nálunk a családban több nőnél előfordul, hogy szőrösebb a testük. Szóval nálam genetika.
2023. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a pasidnak az ondójában van valamilyen szőrnövekedős anyag, ami okozza ezt nálad.
2023. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

30 hoz közel sok nőnek nő szőr az állán.


Persze, nem csinálnak belőle beszédtémát, de ha rákeresel, hogy chin wax, látni fogod mik jönnek le csajokról.

2023. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!