Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágatnátok ennyire rövidre...

Levágatnátok ennyire rövidre a hajatokat ha a párotok nagyon szeretné?

Figyelt kérdés

Eddig állig érő felnyírt bob hajam volt. Nemrég a fodrászom rábeszélt hogy legyen kicsivel rövidebb. Ilyesmi lett:

[link]


Kicsit szokatlan még hogy ennyire rövid, viszont mindenki csak dicséri hogy mennyire jól áll nekem. A páromnak annyira tetszik, hogy azóta nagyon sokszor mondta hogy mi lenne ha még rövidebb lenne.

Ilyeneket mutatott:

[link]


Eddig nem akartam rövidebb hajat, de annyira látom hogy imádja most is, hogy megjött picit a kedvem nekem is hozzá, csak attól félek, hogy ez már férfias lenne.


Nektek tetszik? Bevállalnátok?

Akinek volt már ilyesmi, tudna tapasztalatot írni?



2023. márc. 2. 17:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
30%
Mutasd a buksidat. Attól függ.
2023. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem vágnám le senki kedvéért, ha nekem nem tetszik.
2023. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszenek az ilyen nagyon rövid hajak, de tényleg sokban függ az arcodtól és fejformádtól az, hogy hogyan állna neked.
2023. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

#4. Nem azt írtam hogy kényszerít rá, hanem hogy mondta hogy tetszene neki.

Soha nem befolyásolta a külsőmet.

Ha valamikor érdemes lenne kipróbálni az most van amikor már egyébként is rövid és nem akkor amikor már megnőtt szerintem, ezért elgondolkoztam rajta hogy a kedvében járok….


Képet nem szeretnék itt megosztani magamról, de a képen levő nőhöz nagyon hasonló fejformám van.

2023. márc. 2. 17:23
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Hát ettől a klasszikus Karen frizutól bármi jobb
2023. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 NTBS ***** válasza:
69%
Haját maga szabja az ember. Nem mások igénye.
2023. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

Ha érdekelne, hogy milyen leszel így, akkor vágasd le, de csak a saját kedved miatt. Ha nem tetszik, visszanö, annyira nem tragédia, ha pár hétig nem olyan, mint amit szeretnél.

Csak a násik kedvéért viszont semmi esetre se vágasd le.

2023. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
A mostanitól már nem nagy lépés lejjebb vágatni akkorára. Ha te is szeretnéd próbáld ki, ez csak haj, megnő.
2023. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
15%
Akkor priviben küldj képet.
2023. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
9%
Nincs az az isten amiért bármelyiket bevállalnám!
2023. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!